Burç 2023

2023 yılında, iş ve özel hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz değişikliklerde size yardımcı olacak enerji ve gücü bekleyebilirsiniz. Hiç eksikliğini çekmeyeceğiniz motivasyon sayesinde durmaksızın ileri doğru hareket edeceksiniz.

Yeni yılın sizin için dönüştürücü bir yıl olmasını bekleyebilirsiniz. Jüpiter'in Koç burcunda olması potansiyelinizi ve hırsınızı artıracak ve hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Özellikle ateş burçları için etkili olacak.

2023 yılının ilk yarısında özellikle İkizler, Terazi ve Kova burçları bazı otoriter eğilimler gösterebileceği ve başkalarının görüşlerinden kuşku duyabileceği için dikkatli olunmalıdır. Bu, sevdikleriyle veya iş arkadaşlarıyla daha sonra pişman olabilecekleri karşı karşıya gelmeye yol açabilir. Bununla birlikte, başkalarına güvenmemek yanlış bir şey anlamına gelmek zorunda değil. Diğer bir yandan sorumluluk duygunuzu güçlendirebilir, bu da neticede epey faydalı olabilir.

İş hayatı açısından 2023 harika bir yıl olacak! Özellikle de zaten güçlü hırsı ve ekonomik güvence isteği olan toprak burçları için bu özellikler yoğunlaşacak. Uranüs'ün konumuna göre, çok yaratıcı ve yeni fikirlerle dolu olacaksınız. Bazen inanmak bile zor olacak.

Yılın ikinci yarısında çoğumuz pişmanlık yaşayabiliriz. Bu süre zarfında herhangi bir manipülasyona veya ikna edilmeye müsamaha göstermeyeceksiniz. Bu durumlarda özellikle ateş burçları güçlü bir kırgınlık hissedebilir ve saldırganlığa eğilim gösterebilir. Su burçları çok savunmasız hissedebilir, bu nedenle koruyucu kalkanlarının arkasında kendilerini daha güvende hissedeceklerdir.

Yıl sonunda Yay burcunun Mars'da olması enerjiyi hayatınıza geri getirecek. Seyahat etmek, spor yapmak ve aralarından ruh eşinizi bulabileceğiniz yeni insanlarla tanışmak için can atacaksınız.