Başak Burç 2022

Başak Burcu olan insanlar uyumlu, düzenli ve sabırlıdır. Bu saydıklarımız, başarılı insanların hepsinde görülen temel niteliklerden bazılarıdır. Fakat bu yıl, bu toprak burcundan olan bireyler belirledikleri hedeflere ulaşma yolunda birçok adilikle karşı karşıya kalabilirler. 2022 yılı fırsatlarla dolu bir yıl olacak ve bunlara nasıl yaklaşacağınız tamamen size kalmış.

Yıldız falı, yılın ilk aylarında gerektiği kadar spor yapmanızı öneriyor, hatta mümkünse arkadaşlarınızdan biriyle. Böylesine bir aktivite, Başak burcuna hem fiziksel hem de zihinsel anlamda iyi gelecek. Jüpiter ve Satürn'ün konumları sosyal hayatınızı etkileyecek, inzivaya çekilirseniz daha iyi hissedecek ve sevdiklerinizden uzaklaşacaksınız. Tembellik yapmaya meyillisiniz. Düzenli spor yaparak formunuzu koruyabilir ve bir arkadaşınızın birlikteliği ile tamamen içinize kapanma tehlikesini ortadan kaldırabilirsiniz.

2022 yılında meslek hayatınız için sarf etmeniz gereken çabalara ve mükâfatı olan büyük başarılara hazırlıklı olun. Hayallerinize ulaşmak için eşsiz bir fırsatınız olacak. Kariyerinizde yükselebilir, uzun süredir çalışmak istediğiniz bir şirkette işe alınabilir, belki de kendi işinizi kurma fırsatını elde edebilirsiniz. Fakat bunların olması için çabalamanız ve sabırlı olmanız gerekiyor. Bu, sizin için bir sorun olmamalı fakat rekabetçi ruhunuzu ve gelebilecek zararlardan korkmadığınızı kanıtlamanız gerekecek. Küçük şeylerin dikkatinizi dağıtmaması önemli; bu, sizi başarıya giden yolda gereksiz yere yavaşlatabilir.

Bu yıl aşk denilince, Başak burcu için şanslı bir yıl olacak. Birlikte olduğunuz kişi, zor zamanlarda sizi destekleyecek ve ne için ihtiyaç duyarsanız duyun size bir enerji kaynağı olacak. Buna saygı gösterin ve sakın küçümsemeyin. Ve şunu unutmayın ki; bir birlikteliğin yürümesini istiyorsanız hep alan taraf değil veren taraf olmalısınız.

Sonbahar mevsiminden yıl sonuna kadar, hakkınız olan molanın tadını çıkarabilirsiniz. İlişki ve kariyer anlamında, çok memnun olacak ve bu uyum duygunuzu çevrenizdekilere yansıtacaksınız. Alanınızdaki kişiler size saygı duyacak ve onlara en azından tavsiye ve deneyimlerinizle mesela kendi işletmelerini kurmalarını söyleyerek yardımcı olmayı deneyebilirsiniz ve bunun onlara yardımı dokunacaktır. Bunun için biraz zaman ayırın; iyilikler unutulmaz.