Akrep Burç 2022

Israrcı olmak Akrep Burcu olan kişilerin doğasında vardır. Verdikleri karardan dönmezler ve bu huylarını kolay kolay kabullenmezler. 2022 yılında, bu vasıflar iş ortamında en çok arananlar arasında olacak. Bunlar iş yerlerinde çok aranan nitelikler olacak. Her şeyden önce, kişisel yaşantınızda gerekli cesareti göstermeniz gerekecek; gözünüzü korkutmaması gereken değişiklikler kapıda.

İlkbahar mevsimi, zihinsel anlamda zahmetli olacak. Size yakın olan biri başını belaya sokacak ve bu kişiyi bu beladan sıyırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Bu kişi, ailenizin bir ferdi ya da yakın bir arkadaşınız olabilir. Bu problemin uzun sürmesi muhtemel fakat zamanla çözülecek. Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınızın elinden tutmak doğru olan şey fakat kendinizi olaya çok fazla kaptırmamaya dikkat edin. Akrep, nesnelerin özüne nüfuz etmeye alışkındır böylece perspektifini hızlıca kaybettirebilir. Yıldız falı, bu durumun hayatınızda olumsuz bir etki yaratabileceği konusunda uyarıyor.

İş yaşantınızda, iş arkadaşlarınız ile bir gerilim yaşayacaksınız. Belki bir görüş alışverişi olacak ya da meslektaşlarınıza göre yönetimde çok iyi olacaksınız ve bu, ekipten ayrılmanız için bir bahane olacak. 2022 yıldız falınız, bu durumda mümkün olduğunca çok iletişim kurmanızı öneriyor. Dargınlığın ve Akrep Burcunda görmeye alışık olduğumuz intikam arzusunun sebep olacağı tek şey durumu daha da kötüleştirmek olacak ve en çok zarar gören kişi siz olacaksınız. Bu durumların sizi işinizden alıkoymasına izin vermeyin.

2020 yılının ikinci yarısında, aşk hayatınızda sizi sürprizler bekliyor. Uzun bir aranın ardından beraber olduğunuz için sizi harika ve özgür hissettirecek biriyle karşılaşacaksınız. Eğer hayatınızda zaten biri varsa, bu bir ilişki ya da sonucunda arkadaş olacağınız bir flört dönemi olabilir. Fakat mevcut ilişkinizi yeniden değerlendirmeniz için size bir uyarı da olabilir. Uzun lafın kısası, bu kişi hayatınızda bir yer edinecek. Fakat bilinmeze adım atmak için gereken cesareti göstermeniz gerekiyor. Bu durumda, aklınıza uymak sizi korkutmasın; eğer korkmazsanız, her şey güzel olacak.

Kış mevsimini ailenizle beraber geçireceksiniz. Geçmiş ayların getirdiği tüm sorunlar giderilecek ve gerçekten hak ettiğiniz bir mola sizi bekliyor. Bir şeyi kaçırmaktan korkmayı artık bırakın ve yıllık izninizi kullanın; uygun bir zaman olacak olacak.