Aslan Burç 2022

2022 yıldız falı, Aslan Burcu için çok umut verici görünüyor. Yılın ilk yarısında, meslek hayatınızda başarıya ulaşacak ve yılın ikinci yarısında, aşk ve ilişki anlamında mutlu bir dönem geçireceksiniz. Yılın sonuna yaklaşıldıkça meseleler biraz daha karmaşık bir hâl alabilir ve ufak tefek sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aslan; enerji ve tutku dolu bir ateş burcudur. Bu özellikler, bu yıl daha da güçlenecek. O kadar güçlü olacaksınız ki çevrenizdekiler bu güçten faydalanmak isteyecek.

2022 yılının ilk ayları hareketli geçecek. Yay burcundaki Mars'ın hareketi sayesinde zımba gibi ve yeni fikirlerle dolu olacaksınız; böylece kendinizi savunmanız daha da kolay olacak. İşe olan bağlılığınız artacak ve bu, şirketteki pozisyonunuzu ve maaşınızı etkileyecek. Bu durumdan hoşnut olmayan meslektaşlarınız sinirden kıpkırmızı kesilecek ve müdürleriniz sebebin ne olduğunu bile anlamayacak. Kişisel yaşantınızı şimdilik geri plana atacaksınız. Değer verdiğiniz kişilerin doğum günleri ya da yıl dönümleri gibi önemli günlerini sakın unutmayın. Bunu umursamazlık olarak yorumlayabilirler. 

İlkbahar mevsiminde, denediğiniz her alanda başarılı olacaksınız. Bundan mümkün olduğunca çok faydalanmaya çalışın hatta kendi projenizi hayata geçirmeye çalışın. Yılın ikinci yarısının geldiğinde ise, hayatınızda önemli bir rol oynayacak biri karşınıza çıkacak. Hayatınızda biri yoksa eğer, bu kişi çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz o sevgili olabilir. Eğer mutlu bir birlikteliğiniz varsa, yeni ve doğru bir arkadaşlığın temelini atacak olabilirsiniz. Bu kişiyle yaz mevsiminde buluşmalısınız ve sizi bir araya getirecek kişi ortak bir arkadaşınız olacak.

Sağlık denilince, yıldız falının viral hastalıklar konusunda sizi uyardığını unutmayın. Hastalıklara en duyarlı olacağınız mevsimler sonbahar ve kış mevsimleri olacak. Aslan burcu hep hareket halinde ve aktif bir yaşantı süren bir burçtur ve bu yüzden her ne kadar vücut gerek duysa da dinlenmek için zaman ayırmaya zorlanırlar. Yakalandığınız virüs küçücük bile olsa belirtilerini sonradan görebilir ve uzun bir süre eski hâlinize dönemeyebilirsiniz, bunu unutmayın. Hastalıklara yenik düşmemek için bolca vitamin tüketin ve egzersiz yapın.