Terazi Burç 2022

Terazi, Venüs gezegeni tarafından yönetilen bir burçtur ve Terazi burcu olan kişiler duygulara ve kararlarını duygularını göz önünde bulundurarak almaya önem verir. Bazen, özellikle tartışmalar söz konusu olduğunda her meseleyi ciddiye alabilirler ve bu çok büyük bir kusur. Ayrıca 2022 yılı, Terazi burcunun yeniden karşılaşmamak için mantıklarıyla ve sakin olarak aşmaları gereken bazı engelleri de beraberinde getirecek.

2022 Terazi Burcu yıldız haritası, ilkbahar mevsimi yoğun geçeceğinden dolayı, yılın ilk aylarında sevdiklerinizle beraber geçirebildiğiniz kadar çok zaman geçirmenizi öneriyor. Ailenizle ya da bir arkadaş grubuyla kamp yapmayı düşünün. Dinlenin ve gücünüzü toparlayın ki ilerleyen dönemlerde harcayabilecek enerjiniz olsun. 

Mart ayı geldiğinde, her konudan sorumluluk üstlenmek zorunda kalacaksınız. Çoğu ev ile ilişkili olacak. Belki taşınmak zorunda kalacaksınız ya da evinizi yeniden inşa etmeniz gerekecek. İş hayatınızda da meşgul olacaksınız. Patronunuz, aslında başkasının yapması gereken bir işi size verecek ya da tonlarca görev sizi bekliyor. Dişlerinizi sıkmalı ve karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız; yoksa problemler gittikçe büyüyecektir. Ve bu problemleri ne kadar erken çözerseniz kafanız o kadar rahat olur.

2022 yılında kişisel yaşantınız inişli çıkışlı olacak. Boğa burcunda Uranüs'ün etkisi devam edecek ve bu yüzden özellikle aşk konusunda bir değişim olsun isteyeceksiniz. Sizi en çok tatmin edecek şey; daha fazla insanla arkadaşlık etmek olacak.

İlişki denildiğinde ise, güveninizi kaybetmiş hissedebilirsiniz ve bu sizi birlikteliğinize devam edip etmeme konusunda karar vermek zorunda bırakacak. Eğer hayatınızda biri yoksa, bu belirsizlik arkadaşlık anlamına geliyor olabilir. Yıldız falı, aceleci ve düşünmeden alınan kararlar konusunda sizleri uyarıyor. Aşırı hassas olmayı bırakmanız ve meselelere farklı bir açıdan bakmayı denemeniz gerekiyor. Bu, hayatınızın her alanında size yardımcı olacak.

Terazi için kış mevsimi maddi anlamda biraz daha zor geçecek. İş hayatınızda sessiz sedasız bir dönem bekleyebilirsiniz, bunun tek avantajı yıl boyunca hasret kaldığınız boş zamanı ayaklarınıza sermesi olacak. 2022 yılının sonunda, mesela sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bolca zamanınız olacak.