Balık Burç 2022

Balık Burcu olan bireylerin doğasında duygusallık vardır. Çoğunlukla aşırı duyarlı olmaya meyillidirler ve diğer insanlar üzerinde histerik bir etki bırakabilirler. Bunun altında yatan sebebi savunmasız olmalarıdır. 2022 yılı onlar için bir sınav olacak. Meslek hayatınızda ve kişisel yaşantınızda önünüze engeller çıkacak ve sakin kafayla bu sorunlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Sonuç olarak bu sizi güçlendirecek ve gelecekte paramparça olmayacaksınız.

Yılın ilk yarısında, gerçekten çok meşgul olacaksınız. İş yerinde size verilen görevler sizi bunaltacak ve neredeyse hiç boş zamanınız olmayacak. Fakat önümüzdeki aylarda bunun maddi karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Yıldızlar sizin yanınızda olacak ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz terfiiyi alacaksınız. Biraz daha dişinizi sıkın ve geleceğinize odaklanın, sizi sabırsızlandıracak şeyler sizi bekliyor.

İlkbahar mevsiminin başlarında Balık Burcu, Jüpiter'den etkilenecek. Bu etki yüzünden hüsrana uğrayabilir ve bir anda depresyona girebilirsiniz. Bu, ilişkilerinizi etkileyecek. Olumsuz düşünmekten kaçının - yaydığınız enerji size geri dönecek, yani kendinizi bir anda kısır bir döngü içerisinde bulabilirsiniz. Bu süre içerisinde, kendine olan güveni yitirebilirsiniz ve bu gerçeklere bakış açınızı değiştirebilir. Ortada mantıklı hiçbir sebep yokken eşinizden ya da sevdiklerinizden şüpheleneceksiniz. Paranoyak olmayın ve yapmaya meyilli olduğunuz şeyi gerçekleştirmeden önce iyi düşünün. Bu, başarılı olmanız hâlinde, ilişkilerinizin gelecekte daha iyi olmasına yardımcı olacaktır.

Yaz aylarını çoğunlukla arkadaşlarınızla geçireceksiniz. Zor bir dönem geçirecek ve bunun mükâfatı sıfırdan başlamak olacak. Deniz olan bir yerde ya da doğada kamp yaparak, belki de hayalini kurduğunuz bir yerde bir tatil yapın. Buna karşı gelmeyin çünkü şu an ihtiyacınız olan tek şey bu. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek başka fikirlere yelken açmanıza yardımcı olacak.

Yıldız falı, yılın ikinci yarısında migren ve uykusuzluk problemleriyle karşılaşabileceğiniz konusunda sizi uyarıyor. Bunlara sebep olacak şey, sizi strese sokan yoğun programınız. Balık burcu çalışkandır ve çoğu zaman kendilerine çok yüklenirler fakat iş ve dinlenme arasındaki dengeyi korumak çok önemli. Bunu deneyin, vücudunuz size minnettar olacak.

Kış ayları daha da sakin geçecek. Maddi anlamda ortalamanın üstündeki durumunuzun keyfini çıkaracaksınız ve bu sayede streslerinizden kısmen uzaklaşacak ve bu da sizin kişisel yaşantınızı olumlu yönde etkileyecektir.