Kova Burç 2022

2022 yılı Kova Burcunu kendini yenmesi konusunda destekliyor. Bu hava burcunu taşıyan bireyler kararsızlığa kapılmaya meyillidirler fakat net ve sağlam bir duruş sergilemeyi gerektirecek durumlarla karşı karşıya kalacaklar. Yıldız falı ayrıca aceleci çıkarımlara ve ani davranışlara karşı uyarıyor. Bu durumlar başınızı belaya sokabilir. 

Yeni yıl, bir nebze telaşı da beraberinde getirecek. Vaktinizin çoğunu, geçen aylarda ertelediğiniz işleri bitirmek zorunda olduğunuz için çalışarak geçireceksiniz. Ders çıkarmaya bakın, boşuna dememişler, "Bugünün işini yarına bırakma" diye. Eğer bu kulağınıza küpe olursa, 2022 yılına berrak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Mars, Kova Burcu'nu yılın ilk yarısında önemli ölçüde etkileyecek. İtibar ve başarı konusunda çok istekli olacaksınız. Tüm hedeflerinize ulaşmak için motivasyonunuz tam olacak. Böylece, meslek hayatınızda başarıyla ulaşacaksınız fakat özel hayatınızda gecikmeler olabilir. Yıldız falı, kendinizi çok ciddiye almamanızı öneriyor, sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bazen akışına bırakıp ufacık şeylerle mutlu olmanız çok önemli.

Kova burcu insanı, sevecen ve sadık bir eştir fakat bir de olumsuz yanı vardır; meslek hayatında ve kişisel yaşantısında yakasını bırakmayan huzursuzluk ve kararsızlık. Fakat bu kez, eşiniz bu önemli sorulara açık ve net cevaplar vermenizi isteyecek. Bu yüzden gerçekten ne istediğinizi netleştirin ve bu doğrultuda hareket edin. Eğer bunu yapmazsanız olduğunuz yerde sayacaksınız. Ve bu, sizinle bir şeyler paylaşmak isteyen partneriniz için gereksiz bir aksaklık olacak. Eğer hayatınızda biri yoksa bu yakın bir arkadaşınız ya da ailenizden biri olabilir.

Sonbahar mevsimi geldiğinde kaygılarınız canınızı sıkabilir. Hislerinizi arkadaşlarınızla ya da eşinizle paylaşmaktan çekinmeyin. Kova burcu, doğası gereği daha kapalıdır fakat bunun üstesinden gelebilirseniz ne kadar rahatladığınıza kendi gözlerinizle şahit olacaksınız. Çevrenizde size gerçekten değer veren insanların olmasından ve onların ne olursa olsun bu insanların yanınızda olmasından dolayı çok mutlusunuz. Yardım istemekten çekinmeyin. 

2022 yılının son aylarında vaktinizin çoğunu ailenizle beraber geçireceksiniz. Uzaktan akrabalarınızla aranızda ufak tefek fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz ve bu onları huysuzlaştırabilir. Genelde abartılı tepkiler verirsiniz, bir süre bunu aşmaya çalışın ve huzurlu bir Noel için sevdikleriniz ile yudumlayacağınız içkinin tadını çıkarın.