Burç 2022

2022 yılında kendinizi yeniden tanımak isteyeceksiniz. Gezegenlerin konumları ile, bireyler doğrudan; bireysel özelliklerine yoğunlaşmak ve hayatın çeşitli alanlarında kendilerini geliştirmek isteyecekler.

Yeni yıla huzur dolu bir başlangıç yapacaksınız, bu yüzden, bu süreçte kendi üzerinize olabildiğince çok düşmeye çalışın; içinizde nelerin saklı olduğunu öğrendiğinizde şaşıracaksınız. Fakat yine de çevrenizdekilerin ihtiyaçlarını unutmayın ve bencillik etmeyin. Bu uyarı; bu davranışları sergilemeye müsait olan ateş burçları için daha da doğru bir uyarıdır.

Bizleri yılın ilk yarısında etkileyecek olan Balık burcundaki Jüpiter, en çok, doğalarında çekingenliğin yanı sıra biraz da içe dönüklük yatan su burçlarından etkilenecek. Bu hareketinden dolayı, bu karakter özellikleri artacak ve kendilerini tamamen dış dünyaya kapatmaları dahi muhtemel. İkizler, Terazi ve Kova burcu olan bireyler önceliklerine daha fazla yoğunlaşabilmenin yanı sıra bunları karşılaştırma şansına da erişecekler. Koç, Yay ve Aslan burçları, biraz daha durulacak ve bir adım atmadan önce düşünecekler, dolayısıyla bu dönemin keyfini çıkaracaklar.

2022 yılında meslek hayatınızda başarılara doyacaksınız. Uranüs'ün gücü, Boğa burcunda bizi etkilemeye devam edecek ve yaratıcılığımızı gün yüzüne çıkaracak. Bu durumdan en çok faydalanan burçlar, toprak burçları olacak ve fikirlerini gerçekleştirmek için daha fazla hayal gücü ve cesaret verecektir.

Söz konusu ilişkiler olduğunda ise, ailenizin öncelikleri sizin için bir adım önde olacak. Hiçbir zaman yalnız olmadığımızı ve yakınlarımızın gerektiğinde bizden yardımını esirgemeyeceğini bir kez daha anlayacağız ve bu, aile bağlarımızı kuvvetlendirecektir. Bu sayede duygusal anlamda daha sağlam ve bir şeylere ait hissedeceğiz.

Kış mevsiminde, geçtiğimiz aylar boyunca biriken meseleler artık bir son bulacak. Bireysel değişimimiz tamamlanacak ve 2022 yılının bize sunduğu her şey için minnet duyacağız. Yapmanız gereken şey; bazı mevsimsel hastalıklara yakalanmamaya dikkat etmek olmalı. Yıl sonunda, özellikle Noel tatili döneminde bağışıklığınız zayıflayacak ve bakterilere kolayca yenik düşeceksiniz. Bu dönemi hasta olmadan geçirmek istiyorsanız, yeterli miktarda vitamin almaya ve sağlıklı egzersizler yapmaya özen gösterin.