Akrep Burç 2023

Önümüzdeki 2023 yılında, bu su burcunun temsilcileri kendi doğal özgüvenlerini ve güçlü iradelerini artırarak kendileri için hayati önem taşıyan büyük hedeflere ulaşabileceklerdir. Neye karar verirlerse versinler, onlara hiçbir şey engel olamayacak. Ancaki 2023 yıldız falında Akrep burcunu arzularında aşırıya kaçmaması konusunda uyarıyoruz. Bu onları yavaşlatabilir ve yerlerinde sıkışıp kalabilirler.

Yeni yıla büyük bir cesaret ve titizlikle gireceksiniz. Üstleriniz sizden tam bir bağlılık ve daha iyi bir performans bekliyor olacak, ama siz işinizi zaten en iyi şekilde yapacaksınız. Adım adım hedeflerinizi belirleyeceksiniz, bunlara ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız ise sizin için çok kolay olacaktır. Ancak, bazen karşınızdakilerin alaycı yorumlarıyla karşılaşabilirsiniz, hatta bazen keskin bir fikir ayrılığına bile girebilirsiniz.

Yılın ilk yarısında çok yoğun bir program ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde bünyeniz sağlık sorunlarına daha hassas olacaktır. Bu bir soğuk algınlığı olabilir veya servikal omurga probleminiz olabilir. Eski dostlar sizi hatırlayacak ve sizi barbeküye veya geziye davet edecekler. Bu nedenle, davetleri kabul etmeniz veya arkadaşlarınızla iletişim kurmanız, zihninizi boşaltmanıza yardımcı olabilir.

Yılın ikinci yarısında yorgunluk ve aşırı çalışma ile karşı karşıya kalacaksınız. Ardından kendinize zaman ayırma ve biraz rahatlama sırası sizde olacak. Bu süreçte duygusal olarak daha savunmasız hale gelerek, kendinizi kapatabilir ve diğer insanlarla bile konuşamayabilirsiniz. Ancak üzülmeyin ve olumlu düşünün; hayatın böyle bir evresi bile sizin avantajınıza olabilir. Şimdi, kendinizi iyi yemeklerle şımartmanın ve en sevdiğiniz dizinin tüm sezonunu izlemenin tam zamanı!

Mars'ın Akrep burcundaki konumu nedeniyle kıskançlık duygularınız uyanmaya başlayacak. Partneriniz bu yıl içinde bir grup yeni arkadaş edinecek ve yeni bir hobi bulacak ve bu durum da sizin güvende hissetmemenize veya kaybetme korkusu yaşamanıza neden olabilecektir. Bu konuda dikkatli olun. Partneriniz; kıskanç manzaralardan çok, ilgi ve desteğinize değer verecektir.

Duygularınız yıl sonunda yatışacak ve bir iç huzur yaşayacaksınız. Belirlenen hedefler ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz zaman size büyük bir memnuniyet getirecek. Enerjinizi akışına bırakın ve partnerinizle yaşadığınız her özel anın tadını çıkarın.