Yengeç Burç 2023

2023 yılı sizin için, ilişkilerin yılı olacak. 2023 Yengeç Burcu, Yengeç'in enerjisini esas olarak sevdikleri ve partneriyle olan ilişkilerine odaklamasını öneriyor, çünkü daha çok koruyucu eğilimde olma ve bir yuva kurma arzusu uyanacaktır. Bununla birlikte, 2023 Burç Yorumu, Yengeç'i aşırı güvenmeye ve ardından gelen incinmiş duygulara karşı uyarıyor. Bu su burcunun temsilcilerinin hayal güçleri bu yıl daha da artacak ve hem iş arkadaşlarını hem de sevdiklerini hayrete düşürecek pek çok iyi fikirler üreteceği zamanları sabırsızlıkla bekleyebilirler. Aynı zamanda tutkularına karşı olan duyguları da bu yıl uyanacak ve bu sayede sportif faaliyetlerde harika sonuçlar ortaya koyacaklar.

Yeni yıla sakin ve uyumlu bir giriş yapacaksınız. Önceliklerinizi belirleyeceksiniz ve ten temasına özlem duyacaksınız. Partnerinizle ortak hobiler sizi daha da yakınlaştıracak ve aynı zamanda onlarla konuşmanın ve zamanın su gibi akıp gideceği yeni arkadaşlarla da tanışacaksınız. Ayrıca, egzersiz yapmak ve kendinize vakit ayırarak biraz kendiniz ile ilgilenmek için de motivasyon kazanacaksınız.

İlkbaharda duyularınız uyanmaya başlayacak ve fantezileriniz uyuyamayacak. Bu dönemde iş hayatınızda başarılı olacaksınız, çünkü her şey için kolayca heyecanlanacaksınız ve aynı zamanda sizinle iletişim kurmak ve işbirliği yapmak çok keyifli olacak. Bu ruh haline bağlı kalın çünkü ufukta bir ödül, hatta bir terfi görünüyor.

Bu yıl ilişkilere büyük önem vereceksiniz. Mars'ın konumu, kelimenin tam anlamıyla sizi içine çekercesine, iyi bir çalışma ilişkisi kurma arzunuzu artıracak ve bu yıl kalıcı bir iş ortağınız yoksa, doğru olanı seçmek için şansınız olacak. Birini koruma konusundaki özeniniz ve arzunuz kesinlikle zararınıza olmayacaktır, hatta partnerinizin hoşuna gidecektir. Ancak mükemmeliyetçilik ve büyük bir huysuzluk duygusu da ortaya çıkacağından, ara sıra kavga da edebilirsiniz.

Sonbaharda, kasvetli bir ruh halinde olacaksınız ve melankolik bir havaya gireceksiniz. Çok güvenen ve duyarlı olacağınız için bu dönemde daha fazlasını bekleyebileceğiniz her türlü yanlış anlaşılmadan dolayı kolayca bunalabilirsiniz. Hafif bir soğuk algınlığınız olabilir, bu yüzden vitamin alın ve kendinizi soğuktan koruyun.

Yıl sonunda Venüs'ün gücü tezahür edecek ve sizin için genellikle tabu olan bazı konular açığa çıkacak. Dolayısıyla, arkadaşlarınızla çok ilginç sohbetler deneyimlemeyi ve yeni bilgiler keşfetmeyi bekleyebilirsiniz. Bu dönemi ailenizle geçirecek ve onlarla çok eğleneceksiniz.