Terazi Burç 2023

2023 yılı, Terazi burcunun temsilcilerine kariyerleriyle ilgili birçok ilginç sorunu beraberinde getiriyor. Doğası gereği çok hırslı olan Teraziler için, bu yıl tam da onların istediği gibi geçecek. Büyük tutkularını, hayatın çeşitli alanlarında kullanma fırsatı yakalayacaklar. Ancak 2023 Burç Yorumu Terazi burcunu daha ihtiyatlı davranması konusunda da uyarıyor. Bilindiği gibi, bu hava burcunun temsilcileri sabırsızlıkla nitelendirilirler, bu yüzden de fevri kararları onlar için zararlı olabilir.

Yeni yılın başlangıcı Terazi burcu için uyumlu ve sakin geçecek. İşe olan olumlu yaklaşımınız size yeni fırsatlar sunacaktır. Öncelikli olarak kendinize odaklanma ve öğrenme ihtiyacı güçlenecektir. Belki de bu yüzden yeni kariyerinize başlayacaksınız. Ayrıca hayatınızda sizinle aynı yolda yürümek isteyen yeni biri olacak ve belki birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Satürn'ün konumu yılın ilk yarısında başkalarından gelecek tavsiyelere güvenememenize sebep olacak. Ama bunda yanlış bir şey yok çünkü en azından daha sorumlu ve daha dikkatli olacaksınız. Kendi başınıza çözmeniz ve kararınızın arkasında durmanız gereken belli engellerle karşılaşabilirsiniz. Ufukta olası bir terfi de var, hatta bazı yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Aşk ilişkileri açısından, herhangi bir haber veya değişiklik olmayacaktır. Kişisel gelişim ve çalışma size büyük bir tatmin hissi verecektir. Düşünceleriniz daha mantıklı olacak, bu nedenle ilişki kurmaktansa bu alana daha fazla zaman ve enerji harcamaya değer görünüyor. Tatmin olmayı bekleyen sanatsal, yaratıcı bir ruh ortaya çıkacak. Bu nedenle mutlaka dans, resim ya da yabancı dil derslerine katılmalısınız. Baktığınızda, kendinizi daha rahat ve enerji dolu hissedeceksiniz.

Kasvetli hava ruh halinizi etkileyecektir; zaman zaman kendinizi melankolik düşünceler arasında sıkışmış hissedebilir ve depresyonda boğulabilirsiniz. Ancak bu süreçte arkadaşlarınızdan seyahat veya sinema davetleri bekleyebilirsiniz, bu nedenle bu davetleri reddetmeyin. İdrar yolları ile ilgili bazı sağlık sorunlarınız da olabilir. Bu yüzden alkol rejiminize dikkat edin ve kendinizi soğuk algınlığından koruyun.

Zamanla ihtiyacınız olan her şeyi yöneteceğiniz ve iyi sonuçlar elde edeceğiniz için kendinizi strese sokmanıza gerek yok. Bu dönemin getirdiği huzur ve esenlik hissini doyasıya yaşayın. Memnuniyet duygusuyla, partnerinizin veya ailenizin arkadaşlığından tamamen yararlanabilir ve bataryanızı bir sonraki yıl için şarj edebilirsiniz!