Oğlak Burç 2023

2023 Oğlak burcu, özellikle bu toprak burcunun hayatında karşılaşması muhtemel olan ve dolayısıyla üstesinden gelmek zorunda kalacağı bazı engeller olacağını öngörüyor. Burç, önceliklerinizi düzenlemenizi ve yeni şeylere açılmanızı öneriyor. Bu yıl sizin için devrim niteliğinde olacak, hazırlıklı olun! Belki hayal bile edemeyeceğiniz bir şey adına gizli bir yeteneğiniz olduğunu keşfedersiniz. Gezegenlerin konumu, bu burcun temsilcilerinin fazlasıyla gerçekçi ve materyalist dünya görüşlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olacak ve onlara yeterli zihinsel gücü ve hayal gücünü verecektir.

Yılın başında dengeli ve kendinden emin olacaksınız ve hiçbir şey dengenizi bozamayacak. İşyerinde her şey sizin için sorunsuz geçecek ve çalışma arkadaşlarınız ve astlarınız size hayran kalacak ve saygı duyacaklar. Ancak, şöhretinizi kafanızda çok büyütmeyin, bu durumda arkadaşlarınız size sırtını dönebilir.

Yılın ilk yarısı Oğlaklar için çok önemli olacak. Hayatta sizin için neyin önemli olduğuna ve nelerden vazgeçmeniz gerektiğine karar vermek zorunda kalacaksınız. Özellikle ilişkiler alanında sizi büyük bir değişim bekliyor olacak. Asıl mesele, ilişkinin bir geleceği olup olmadığı veya ayrılmanın daha iyi olup olmayacağı olabilir. Hayatınızın bu dönemini atlatmak kolay olmasa da bunu kabullenip olumlu bir şekilde bakmanız gerekmektedir.

Sonbaharda kendinizi iç dünyanıza kaptırmaya başlayacaksınız. Bu süreçte arkadaşlarınız sizi çok sık aramayacaktır, kendiniz için harcayabileceğiniz ve hayal kurmaya başlayabileceğiniz bol bol boş zaman kazanacaksınız. Bu, olayları daha derinlemesine görme ve aralarındaki bağlantıları anlama becerisini ortaya çıkaracaktır. Aynı zamanda bu, hâlihazırda rutin olan davranışlarınızda değişikliklere neden olabilir.

Hem sağlığınız konusunda kendinizi iyi hissedecek, hem de uzun zamandır mücadele ettiğiniz bazı sağlık sorunlarını çözebileceksiniz. Arkadaşlarınızla yapılacak olan geziler ve birçok açık hava spor aktivitesi sizi bekliyor olacak. Mars'ın konumlarının gücü açığa çıkacak ve bu yüzden bu alanda harika bir iletişim kurabileceğiniz biriyle tanışacağınız için birçok yeni cinsel deneyim yaşayabilirsiniz.

Yıl sonu sizin için uyum içinde geçecek. İyimserlik dolu bir gerçekliğe geri dönecek, ailenizle ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz anların tadını çıkaracaksınız. Yeniden kendinizle ilgilenmek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz.