Boğa Burç 2023

2023'te Boğalar çoğunlukla para ve yeni deneyimler peşinde koşacak. Güçlü noktaları azim ve hırs olacak ve bu nedenle 2023 yıldız haritası, doğrudan hedeflerinize gitmenizi ve başkalarının ne düşündüğünün sizi rahatsız etmesine izin vermemenizi öneriyor. Ancak bu toprak burcunun temsilcileri materyalizme meyilli olduklarından, para peşinde koşarken, duygusuz görünebilecekleri durumlara kolaylıkla girebilirler. Bu ilişkiler için geçerli olmayacak ve bu bağlamda çok güçlü ve duygusal deneyimler yaşamayı bekleyebilirsiniz.

Yeni yıla büyük bir şevk ve motivasyon ile gireceksiniz. İşleri önceden ayrıntılı olarak planlama gereksinimi sizi ileriye taşıyacaktır. İster özel seminerlere katılın, ister gecelere kadar çalışın, iş hayatınız ile ilgili net bir vizyondan ve bunun için en iyisini yapma arzusundan kesinlikle yoksun olmayacaksınız.

İlkbahar ayları seyahat etme ve yeni kültürleri tanıma isteği uyandıracak. Seyahat deneyimlerinizi para kazanmakla birleştirme planınız iyi sonuçlanacak. Arkadaşların seni destekleyecek, hatta planlarına bayılacak ve seninle gelecekler. Bu dönemde iştahınız artacak, bu yüzden kilonuza dikkat edin ve egzersiz yapmayı unutmayın.

Venüs'ün konumu nedeniyle özellikle ilkbaharda hisleriniz yoğunlaşacak ve aşk ilişkileriyle ilgili her şeyi iki kat daha fazla yaşayacaksınız. Partnerinizle beraber koyu sohbetler bekleyebilirsiniz, ayrıca birlikte geçireceğiniz hoş anlar sizi bekliyor. Bununla birlikte, bu arada kendinizden ve eşinizden, çok güçlü duyguların eşlik edeceği anlaşmazlıklara ve kavgalara neden olabilecek aşırı isteklerde bulunacaksınız. Kalıcı bir partneriniz yoksa, belki şu anda ruh ikiziniz bir köşede sizi bekliyordur.

Sonbaharda yorulacaksınız ve kendinizi diğer insanlardan uzaklaştıracaksınız. Kişisel gelişim kitaplarının içine dalmak, bu sakin dönem için iyi bir çözüm olacaktır. Bunun nedeni, mevcut düşünce yapınızda bazı değişikliklerin başlamış olmasıdır. Bu dönemden, eski şeyleri ayıklamak ve yenileri için yer açmak için de yararlanabilirsiniz.

Kışın, yıl içinde birikmiş sorumluluklar sebebiyle bunalmış hissedeceksiniz ve bu sizi hüsrana uğratacak. Ama bunun altında kalmayın; bir şeyleri halledemediniz diye dünya başınıza yıkılmaz. Elinden gelenin en iyisini yap, ama dozunu kaçırma. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmanın tadını çıkarıp rahatlasanız iyi olur.