Balık Burç 2023

Bu su burcunun temsilcileri yüksek hayal gücü ve yüksek hedeflerle nitelendirilir. Ancak, zayıf yönleri ise bağlılık ve öz saygı eksikliğidir. Ancak 2023 yılı Balık burcu için yeni yılın kendilerine sunduğu gücü ve kararlılığı kullanabilecekleri bir kariyer mücadelesi hazırlıyor.

Yılın ilk yarısında, 2023 yıldız falının Balık burcuna getirdiği yüksek enerjiden dolayı kendinizi biraz güvensiz hissedebilirsiniz. Cesaret eksikliğinizin üstesinden gelip hedeflerinize ulaşabileceğiniz yeni bir kariyere başlama fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, uzun zamandır planladığınız değişiklikleri yapmaktan çekinmeyin; evinizi boyayın veya küçük bir yenileme işlemine başlayın.

Bahar aylarında ruh sağlığınız yerinde olacak. Birbirinden yaratıcı fikirlere sahip olacağınız için sadece çalışma arkadaşlarınızı değil, özel yaşamdaki arkadaşlarınızı da şaşırtacaksınız. Önemli miktarda para biriktireceğiniz bir süreç olabilir ve yurtdışına bir iş seyahatine çıkmanız için gelecek bir teklif bekleyebilirsiniz. Bu süre zarfında ruh eşinizle de tanışabilirsiniz.

Yılın ikinci yarısında Balık burcunda Satürn'ün gücü hakim olmaya başlıyor. Bu nedenle burç yorumunuzda, bu hassas, duygusal ve kırılganlık timsali olan burcun temsilcilerini uyarıyoruz. Bu dönemde kendinizi kapatacaksınız. Migren, pişmanlık duyguları ve bazı psikosomatik problemler de ortaya çıkabilir. Bu dönemi rahatlamak ve dinlenmeye yönelik kullanın. Biraz yavaşlayıp sakinleşmek iyi gelecektir. Güzel bir film izleyin ya da biraz meditasyon yapın.

İlişkiler söz konusu olduğunda, duygularınız bu yıl daha derin olacak ve her anı çok yoğun bir şekilde yaşayacaksınız. Şefkat ve empati duyguları güçlü yönleriniz olacaktır, bu nedenle partneriniz için sizinle zaman geçirmek bir zevk olacaktır. Özellikle yaz ve sonbaharın başında kendinizi çelişkilerle dolu hissedebilirsiniz ve savunmasızlığınız ortaya çıkabilir. Bu nedenle, güvende kalın ve önce düşünmek için kendinize zaman tanıyın.