Kova Burç 2023

Bu hava burcunun temsilcileri 2023'te, özellikle de kariyerlerinde önemli değişikliklerle karşılaşacaklar. Dolayısıyla, 2023 Burç Yorumunuza göre, Kova burcuna bu kararları hafife almamasını tavsiye ediyoruz ve elindeki güçlü özellikleri en iyi şekilde değerlendirmesini öneriyoruz: Sağduyu. Aksine, bu burcun temsilcilerini önemli sorunlara yol açabilecek fevri ve özgür ruhlu davranışlara karşı da uyarıyoruz.

Yılın başında, tanıdıklarınız kararlarınız hakkında keskin açıklamalar yapacağından, planlarınızdan şüphe duyabilirsiniz. Ancak Satürn'ün gücü Kova burcunda kendini göstermeye başladıkça, başkalarının görüşlerinin aksine sezgisel olarak kendi yolunuza gideceksiniz. Bu nedenle, fikrinizi ifade etmekten veya iş yerinde değişiklik önermekten çekinmeyin. İşinizi değiştirmeyi düşünüyor olsanız bile, bu dönem sizi işinizi yapmaya devam etmeye teşvik edecektir — ancak bunu dikkatlice düşünmeyi unutmayın.

Yaz aylarında yoğun bir konsantrasyon içinde olacağınızdan dolayı hedeflerinize ulaşmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Tamamen bağımsız olacaksınız, yani ilişkiler bir süre kenara çekilecek. Ama bu bağımsızlık konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Kararlarınızda sizi destekleyen sevgili partnerinizin kaçmasına neden olabilirsiniz, çünkü yoğun programınız nedeniyle ona ayıracak zaman bulamayabilirsiniz ve dolayısıyla da kendini ihmal edilmiş hissedebilir.

Sonbaharda, duygusal yönünüz uyanmaya başlayacak ve ilişkiler sizin için bir öncelik haline gelecektir. Partnerinizle aranızda bazı sorunlar ve ufak tefek tartışmalar olabilir, muhtemelen bu engelleri aşmanız gerekecektir. Bir süreliğine ayrılabilirsiniz, ancak bu ayrılık ikinize de iyi gelecek ve sonunda tatlıya bağlayacaksınız. Her şey sizin yararınıza olacak ve sonuç olarak, bu sizi bir adım ileriye götürecek.

Bu yıl spor ve sanatsal performansınız hiç olmadığı kadar iyi olacak. Bu yüzden bir spor salonuna bir dönemlik bir kayıt yaptırabilirsiniz ve ayrıca, yaratıcı ruhunuzu tatmin edeceğiniz bir gitar veya resim kursuna da katılabilirsiniz.

Yıl sonu keyifli ve dinlendirici geçecek. Eğlenmeye odaklanmak için tüm çalışmalarınızı zamanında teslim edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kuru hava şartlarının mikropların beslendiği bir alan olması nedeniyle vitamin almayı ve yeterince dinlenmeyi unutmayın.