Aslan Burç 2023

2023'te Aslanlar özgüven ve güçlü ruh sağlığı ile dopdolu olacak. Yaptıkları her şeyde istediklerini elde edecekler. İlgi odağında olma istekleri en azından yılın ilk yarısında gerçekleşecektir, çünkü olgun profesyoneller gibi davranacaklar ve başkalarına da örnek olacaklar. Bununla birlikte, 2023 Burcu Aslanlara bir dereceye kadar öz eleştiri yapmalarını tavsiye ediyor. Aşırı özgüven dışarıdan kibirlilik olarak algılanabilir.

Aslanlar, yeni yıla doğru adımlarla başlayacak. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok fazla çaba harcamayacaksınız ve hedefleriniz çok doğal bir şekilde gerçekleşecektir. Çalışmak için o kadar motive olacaksınız ki, bazen dağınık ve otoriter görünebilirsiniz; ki bu, eğer sorumlu olduğunuz bir ekibiniz var ise, hiç iyi değildir. Bu nedenle, sağlıklı bir motivasyon ve disiplin seviyesini koruyun, ancak aşırıya kaçmayın.

Yılın ilk yarısında spor aktivitelerine de hasret kalacaksınız. Vücudunuz iyi performanslar gösterebilecektir, bu da arkadaşlarınızla top sporlarında daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu dönemde sindirim kaynaklı sağlık sorunları hafifçe baş göstermeye başlayabilir. Bu nedenle, zaman zaman kendinize daha sağlıklı yemekler yapmaya çalışın veya besleyici yemekler bulabileceğiniz bir restorana gidin ve baharatlı yemeklerden kaçınmayı unutmayın.

Mars'ın konumu, yaratıcı gücü ve cinsel enerjiyi uyandırır. Tutku ve fiziksel teması özleyeceksiniz. Dolayısıyla bu alanda çok güzel bir deneyim yaşamanızı bekleyebiliriz. Harika bir cinsel macera sizi bekliyor. Yaratıcılığınız asıl olarak kariyerinize yansıyacak, bu sayede beklenen terfiyi elde etmek için ortaya koyduğunuz harika fikirlerinize siz bile hayran kalacaksınız. Aşk ilişkileri söz konusu olduğunda, keyifli romantik anlar yaşamayı bekleyebilirsiniz. Aşık değilseniz bu dönemde yeni biriyle tanışma şansınız daha yüksektir.

Sonbaharda, yavaş yavaş yorgunlukla mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Uykularınızı kaçıracak bir pişmanlık da yaşayabilirsiniz. Vücudunuz sizden günlük rutininizi değiştirmenizi ve ona daha fazla saygı göstermenizi isteyecektir. Bu nedenle, partnerinizle birlikte sağlıklı bir yaşam sürmeye başlayabiir, veya güneşlenebileceğiniz bir tatile çıkabilirsiniz.

2023 yılını başarılarınızı kutlayarak tamamlayacaksınız. Becerilerinizi geliştirmeye devam etmek için motivasyon ile dolup taşacaksınız ancak bu süre zarfında iç huzuru ihtiyacınız ortaya çıkacaktır. Bu nedenle sevdiklerinizle birlikte kendinize huzurlu ve sükunet içinde yaklaşarak, kendinizi şımartmalı ve acelecilikten kaçınmaya çalışmalısınız.