Başak Burç 2023

2023 Burcu, Başaklar için uzun zamandır arzuladıkları tutkuyu keşfetmeleri adına birçok fırsat sunuyor. Bu toprak burcunun temsilcileri, uzun süre bir şeye bağlı kalmakla ilgili bir sorun yaşamaktalar. 2023 yılı, azim ve disiplini de beraberinde getiriyor. Başaklar bu fırsatı değerlendirip sonuna kadar kullanmalı.

Yeni yıla girerken Başaklar, iş yerinde ve iş arkadaşlarından gelecek olan pek çok iyi fikre ve ardından gelecek olumlu tepkilere hazırlıklı olmalıdır. Hayatınızda değişimler başlayacak, bu yüzden kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ve bu da baş ağrısına ve gereksiz strese yol açabilir. Bu nedenle, bir an durup önceliklerinizi düzenlemeniz sizin için en iyisi olacaktır. Evinizi düzene sokarak eski gereksiz şeyleri atabilir, böylece yeni bir döneme daha hazır girebilirsiniz.

Yılın ilk yarısında işinizden keyif alacaksınız. Entelektüel yönünüz ve kişisel gelişime olan ilginiz uyanacaktır. Çeşitli web seminerleri şeklinde eğitim için birçok fırsata sahip olacaksınız ve bu sayesinde alanınızdan birçok yeni meslektaşınız ile tanışacaksınız. Ancak, arkadaşlarınızı ve partnerinizi unutmayın, sevdiklerinizin birlikteliği ve size olan tutumları duygusal yönünüzü de harekete geçirecektir.

İlişkilere gelince, Venüs'ün konumunun gücü kendini gösterecek, dolayısıyla da bu durum, aileniz ve en yakın arkadaşlarınızla bir uyum isteği yaratacaktır. Çoğunlukla aşkta başarılı olacaksınız. Doğru kişiyle karşılaşıp karşılaşmadığınızı ve bu kişiyle daha ciddi bir ilişki kurmaya değip değmeyeceğini kolayca anlayabilirsiniz. Hâlihazırda hayat arkadaşınız varsa, ortak geleceğiniz için harika bir planlama yapmayı düşünebilirsiniz.

Sonbaharda endişe yaşayacaksınız ve duygusal olarak daha savunmasız hale geleceksiniz. Soğukkanlı olmak sizin için daha zor olacak ve bazı küçük ihanetlerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi düşünmeye fazla kaptırabilir, zihinsel ve fiziksel rahatlama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu dönemde yoga rahatlamanıza ve gerginlikle başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Bu yüzden denemekten çekinmeyin.

2023 yılını yeni deneyimler ve edinilmiş bilgilerle dolu olarak, memnun bir şekilde tamamlayacaksınız. Arkadaşlarınız ve aileniz sizinle gurur duyacak ve sizi takdir edecekler. Boş zamanlarınızı partnerinizle film izleyerek, hatta elinizde kaliteli bir şarap ve bir kitapla tek başınıza bile geçirebilirsiniz.