Burç 2020

Elbette, Horoskop 2020'nin sizin için hazırladığı etkinlikleri merak ediyorsunuz. Tecrübeli astrologlardan oluşan ekibimiz bu bilgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Genel olarak, bu yıl her yönüyle bizler için oldukça dönüştürücü olacak. Sonunda arzuladığınız kariyer hedeflerine ulaşacak mısınız? En sonunda hayatınızın aşkıyla karşılaşacak mısınız? Horoskopumuz hayatınızın ne yönde ilerleyeceğini söyleyecektir.

2020 yılı boyunca değişim arzusu olacak. Bunun nedeni Uranüs'ün Ekim ayına kadar Boğa burcundaki yerleşimi olacaktır. Bu nedenle inançlarımız, değerlerimiz ve aile geleneklerimiz modası geçmiş gibi görünecek ve onları yeni ve daha iyi olanlarla değiştirmeye çalışacağız. Ancak aynı zamanda, kişilerarası ilişkilerimizde beklenmedik değişiklikler de olabilecek.

Kariyer hayatımızda, Neptün'ün Balık burcuna girmesiyle gelen müthiş zihinsel gücü iyi bir şekilde kullanacağız. Düşüncelerimiz her zamankinden daha güçlü olacak ve biraz sabırla, belirlediğimiz hedeflere ulaşmamız için bize yol gösterebilecekler. Tabii ki bu durum bedelsiz gerçekleşmeyecek. Çabalarımız ve eğitimimiz olmadan, oturmak ve başarı için beklemek anlamsız olacaktır.

Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda, oldukça sakin veya durgun bir süre beklenebilir. Satürn'ün yıl boyunca devam eden hareketi, sosyal yaşamı baskılayan içimizdeki çeşitli korkuları uyandıracak. Bu yılın başında, Satürn’ün Oğlak burcuna geçmesi nedeniyle, topluluktan reddedilme veya dışlanmaktan korkabiliriz ve bu yüzden uzak durma eğiliminde olacağız. Bu nedenle, esas olarak rahatlamaktan ve gerçek benliğimizi göstermekten korkmadığımız aile birliktelikleri bekleyeceğiz.

Yıldızlara göre, 2020 yılında sağlığımızın kontrolünü ele almalıyız. Beslenme şeklimizi gözden geçirmek ve düzenli olarak egzersiz yapmaya başlamak için ideal zaman geldi. Ama küçük yaralanmalardan kaçınabilmemiz için kesinlikle ağırdan almalı ve vücudumuzu dinlemeliyiz.

Horoskop 2020’nin size neler getireceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Burcunuz için horoskop yorumunu okuyun! Aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.