Kasım Burç 2017

Kasım kişilere doğanın dönüşümüyle birlikte kısalmış günler ve de daha az enerji getirir. Merak etmeyin, gezegenlerin konumu bile bunu gösterir. Ruh hali değişiklikleri çevrenizdeki doğanın renklerinin griye dönmesiyle bağlantılıdır. Bu mükemmel şekilde doğaldır. Bu içgüdüler hoşumuza gitsin ya da gitmesin bizde kodlanmıştır.

Mars, Kasım ayında Terazi'ye girecek. Bu süreçte daha akılcı davranacağımız huzurlu bir dönem bekleyebiliriz. Duygular bir kenara bırakılacak. Aynı zamanda vicdanlı ve sorumlu bir yaklaşım, kariyer başarısı için size iyi ön koşullar da verecektir. Yaydaki Merkür nedeniyle ahlaki bakışınız güçlüdür.Akrep burcundaki Güneş, bu süre zarfında belirli bir dozda cesaret getirir, bu enerjiden başkalarına karşı faydalanmadığınız sürece bu, iyi bir şey olabilir.

Kasım 2017 burç yorumları kişilere yorgunluklarını neşeli olaylarla gidermelerini tavsiye eder. Bu şekilde bitmiş enerjiyi yeniden doldurabilirsiniz. Öyle görünmüyor olsa bile önünüzde çok fazlası var. Dinlenmek için de zaman ayırın. Özellikle vücudunuz bu ay çok yoğun olacak.

Aralık Burç 2017 >>

 

geribildirimFacebook