Balık Burç 2021

Bir su burcu olan Balık burcu çok duygusaldır ve 2021 yılı özellikle onlar için zor geçecektir. Fakat bu dönem size kendiniz hakkında birçok şey öğretecek ve dışardan kendi davranışlarınızı gözlemleyebilme şansını elde edeceksiniz. Çok fazla gözyaşı dökeceksiniz ve sinirleneceksiniz fakat bunun beraberinde eğlenecek ve mutlu da olacaksınız. Balık burcunun 2021 burç takviminde her şerde bir hayır olduğu net bir şekilde görülmektedir.

Jüpiter’in Kova burcunda olması sebebiyle birçok şey düşünüyor olacaksınız mesela işyerindeki yapacaklarınızı nasıl düzene sokacağınızı. Bununla birlikte sorumluk almaktan korkacak bu yüzden patronunuz sizden daha büyük şeyler yapmanızı istediğinde yapma isteğiniz olmayacak. Endişelenmeyin, burç eğer bu işi alırsanız pişman olmayacağınızı da söylüyor. Bu belki de kariyerinizin gelişimindeki gerekli olan adımdır.

Yaz mevsimi içinizde tuttuğunuz öfkeyi uyandıracak ve böylece çevrenizdeki insanlara sinirli görüneceksiniz. Böyle duyguları başkalarına yansıtmanın bir anlamı olmadığını unutmayın. Bunun yerine bir kum torbası alın ve bıkana kadar yumruklayın. Veya evde tek başınızayken ağzınızı yastıkla kapayıp çığlık atmayı deneyin veya tavanı seyredin. Bunun işe yaradığını gördüğünüzde şaşıracaksınız.

2021 yılının yarısına gelindiğinde kendinizi fazlasıyla yorgun hissedeceksiniz. Fakat daha hiçbir şey bitmedi ve şimdi öfkenin yerini keder alacak. Normalden daha duygusal hissederseniz yakın bir arkadaşınızın omzunda ağlamayı deneyin. Balık burcundan olanların bu tür ilişkilere ihtiyacı vardır ve ağladıktan sonra rahatladığını hissedeceklerdir.

Burçların her şeyi doğru çıkmayabilir fakat bu yılın sizin büyük ölçüde gelişmenizi sağlayacağı çok olası bir ihtimal. Duygularınız sayesinde arındınız ve yeni bir gelecek sizi bekliyor. Sakın korkmayın çünkü geleceğiniz geçmişinizden daha aydınlık olacak.

Balık burcuna mensup olanlar aileleriyle beraber yıl sonunda eğlenecekler – birinin ihtiyacı olduğu an elini uzatmaktan çekinmeyecekler. Çok şey atlattınız bu yüzden çıkıp gezmenin bir zararı olmaz – doğa gezisine çıkın veya hafta sonunuzu güzellik salonunda geçirin. Bu rahatlamayı hiç şüphesiz hak ediyorsunuz ve bu sizin başka şeyler hakkında düşünmenize de yardımcı olacak. Özellikle eşinizle veya arkadaşlarınızla giderseniz çok eğleneceksiniz – kahkaha atmak ruha iyi gelen ilaçların başındadır.