Burç 2024

2024’de bizi neler bekliyor? Astrolog ekibimizin bu soruya verdiği net cevapları sizin için derledik. Genel olarak bu yılın getirdiği enerji özellikle ilişkilerde değişikliklere sebep olacaktır. Ayrıca bizi, kendimizi gözlemlemeye teşvik edecektir ve bu yüzden düşünce tarzımızda büyük değişiklikler bekleyebiliriz.

Öncelikle 2024’in aile, eş, ve arkadaş ilişkilerinde karışıklıklar getireceğini bildirelim. Uranüs’ün pozisyonu duygularımızı ve önceliklerimizi keşfetmeye sonrasında yakınımızdaki insanların bunlarla uyuşup uyuşmadığını değerlendirmeye teşvik ediyor. Eğer uyuşmuyorsa 2024 yılı, bu ilişkiyi sürdürmenin bir anlamı olup olmadığını gösterecektir.

Kova burcundaki Jüpiter içimizdeki birilerine yardım etme arzusunu uyandıracak. Bu enerji ateş burçlarının benmerkezciliklerinin üstesinden gelmesine yardımcı olabilir ve bu yüzden çevrelerindeki insanlarla ilişkilerini daha uyumlu bir hale getirebilir. Buna karşın enerji, tabiatı gereği çok barışçıl olan hava burçlarına zarar verebilir çünkü sadece başkalarını düşünecek ve kendi ihtiyaçlarını unutacaklardır.

2024 yılında ayrıca ne kadar gücümüzün olduğunun da farkına varacağız. Kendi gerçeğimizi yarattığımızı anlamamızı sağlayacak sezgimiz ve kendimizi kanıtlama yeteneğimiz de artış gösterecektir. Dolayısı ile hayatımızın daha iyi olmasını istediğimizi hissedeceğiz.

İş konusuna gelecek olursak, üstleriniz veya müşterileriniz yeni fikirlerinizi fark edecektir. Kendinizi, devrim yaratan düşüncelerin nereden geldiği konusunda şaşkın bir halde bulabilirsiniz. Muhtemelen iş arkadaşlarınıza fikirlerinize ilham veren şeyin Kova burcundaki Jüpiter’in pozisyonu olduğunu açıklamayacaksınız fakat açıklamayacak olmanız yaratıcı düşünceleriniz için bu pozisyonun çok önemli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Değerleriniz doğrultusunda hareket etme fırsatı sunulacaktır. İç sesinizi dinlerseniz ki bu sene dinleyebilmeniz çok daha kolay olacak, yaşamı direnme bakış açısıyla görmeyecek aksine şey her şeyin doğru yerde olduğuna inanacaksınız.