Oğlak Burç 2024

Çok çalışkan ve bir o kadar da inatçı bir toprak burcu olan Oğlak burcunu yoğun bir sene bekliyor. Gerçek bir deneyime hazır olun – sakin kalabilmek genellikle zor olacaktır. 2024 yılın Oğlak burcunun yıldzı falı arkadaş, eş ve özellikle ailesiyle olan ilişkilerinde bükülmeler görüleceğini gösteriyor.

İlkbahar mevsiminde muhtemelen birileriyle çatışmaktan kaçınmayacaksınız – belki de aynı anda birçok kişiyle çatışıyor olacaksınız. Uzun süredir bir ilişkideyseniz ayrılmayla sonuçlanabilecek ağır kavgaların kapıda olduğunu unutmayın. Burç takvimine bakıldığında buna direnmenin anlamsız olduğunu görülmektedir. Çok daha ilgi çekici bir ilişki sizi bekliyor.

Yaz gelir gelmez Oğlak burcundan olanlar kendilerini asabiyetinden muhtemelen korumayacaktır. Belki aileniz arasında sineye çekemeyeceğiniz bir şey yaşanmıştır. Her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu unutmayın. Bu durumla aranıza mesafe koymayı deneyin çünkü müdahale edecek olursanız kötü tarafın siz olacağını unutmayın.

2024 yılının diğer yarısı daha sakin geçecek uyumlu ilişkilerin hayalini kurabilir ve yükümlülüklerinizin üstesinden kolaylıkla geleceğinizden emin olabilirsiniz. Burcunuz ayrıca daha fazla sorumluluğu beraberinde getirecek bir terfiinde kapıda olduğunu müjdeliyor. Sizce buna değer mi diye düşünüyor olacaksınız. Karar sizin – belki daha çok mesai yapacaksınız ancak öte yandan iş hayatınız daha cezbedici olacak.

Oğlak burcundan olanlar kendilerini de düşünmeliler. Bu dönem hobilerinizi geliştirebilmek için en doğru zaman, daha çok zevk alacak ve kendinizi bir süreliğine dinlendireceksiniz. Yaratıcı fikirleriniz doruğa ulaşmış ve bundan faydalanamamak gerçekten üzücü. Çok şey düşünüyorsunuz peki neden bunları gerçekleştirmeyi denemiyorsunuz? Eğer kendinize daha çok zaman ayırırsanız buna değdiğini göreceksiniz.

2024 yılının sonunda Satürn Kova burcunda olacak ve bu sizin bulunduğunuz çevreye ayak uyduramıyormuş gibi hissetmeniz anlamına geliyor. Düşüncelerinizi çözümlemenin vakti geldi, Oğlak burcuna kendiliğini ortaya çıkarabilmeleri için eşsiz bir fırsat verildi. Her yönünüzden memnun musunuz? Eğer değilseniz neleri geliştirebileceğinizi düşünün.