Kova Burç 2024

Muhtemelen hiçbir hava burcu Kova burcu kadar arkadaş canlısı değildir. Diğerlerine yardımları dokunduğu ve eğlenceli bir kişilikleri olduğu için başkaları tarafından sevilirler. Asıl problem duygularını nasıl ifade edeceklerini bilmiyor oluşları ve bu yüzden bir şeyleri açıklamak yerine içinde tutarlar. Burç takvimine göre 2024 yılı Kova burcu için zor bir yıl olacak çünkü duygularını ifade etmek zorunda kalacaklar. Yoksa uzun süredir sahip oldukları kaliteli ilişkilerinden olacaklar.

Bahar mevsimi geldiğinde temponuz bir şekilde düşecek ve hiç ilerleme kaydetmiyormuş gibi düşüneceksiniz. Umudunuzu yitirmeyin. Bu dönemin bir kış uykusu olduğunu düşünün – zamanı geldiğinde beklediğinize değdiğini hissedeceksiniz. Rutin düzen sinirlerinizi bozuyor bu yüzden yeni bir hobi edinin veya uzun zamandır ilginizi çeken bir alanla ilgilenin.

Jüpiter’in Kova burcu üzerindeki etkisi sebebiyle yaz mevsimi biraz daha zor geçecek. Pişmanlık duyduğunuz bir şey yapmış olabilirsiniz, fakat eninde sonunda Kova burcu gerçeği söylemek zorunda kalacak bu yüzden bunu ertelemenin hiç manası yok. Burç takvimine baktığımızda dürüstlüğün buna değdiğini görmekteyiz. Dileklerinizi bir şişeye hapsedin ve bir defalığına da olsa açın. Belki başta kolay olmayacak fakat sonucunda pişman olmayacaksınız.

2024 yılının ikinci yarısında aileniz arasında bir kriz yaşanacak. Burç, daha önceleri aranızın iyi olmadığı kişilerle iyi anlaşmaya başlayacağınızı söylüyor. Bu yüzden aileniz bölünecek, önünüzde birçok yanlış anlaşılma var, bunları hesaba katmayı unutmayın.

Kova burcuna mensup olanlar endişeli olmaya meyillidir bunun üstesinden gelmeye çalışmazlarsa bu onlar için iyi bir son getirmeyebilir. Bunu atlatacağınızı ve sonrasında hiç olmadığınız kadar mutlu olacağınızı unutmayın. Her fırtına hayatınızı yerle bir etmez – bazıları yolunuzu açar ve büyümene yardımcı olurlar.

2024’in sonu fazlasıyla huzur dolu olacak fakat yalnız kalma ihtiyacı hissedeceksiniz. Belki de arkadaşlarınızla yaptıklarınızdan zevk almıyorsunuzdur fakat almaya çalışırsanız pişman olmayacağınızı söylemekte fayda var. Bazen çevrede yapılan bir değişiklik ve başkalarının görüşlerini almak fayda sağlayabilir.