Yay Burç 2020

Her Yay burcu için Horoskop 2020, aktif ve bağımsız yapılarının bir yansıması olacaktır. Jüpiter etkisindeki bu ateş burcunda doğan kişiler genellikle barışçıl iyimserler olarak kabul edilirler. Geleceğin onlara başarıdan başka bir şey getirebileceğine inanmıyorlar. Bu nedenle, hayal kırıklığı onları çok üzebilir ve genellikle daha fazla hataya yol açacak şekilde kaba ve son derece itici olmaya başlarlar.

Pratik olarak her Yay burcu, 2020 yılının başında partnerleriyle ilişkilerine yansıyacak düzeyde çok değişken bir ruh hali yaşayacaktır. Zihninizden ziyade kalbinizi takip etme eğilimindesiniz, bu nedenle birçok farklı flört ve acı ayrılık sizin için yabancı olmayacaktır. Bu süre zarfında kendinizi biraz kısıtlamaya çalışın, böylece daha sonra acele kararlardan pişmanlık duymazsınız. Sadece kendinize değil, etrafınızdaki insanlara da zarar verebilirsiniz.

Hızla değişen ruh halinizden yorulduysanız baharı kesinlikle kollarınızı açarak karşılayacaksınız. Horoskop yolunuza etrafta dolaşmak için zamanınız kalmayacak kadar çok farklı deneyimler ve aktiviteler çıkaracaktır. Yay burcu, aktif yaşam tarzını aile ve arkadaşlar olan ilişkilerini geliştirmek için kullanacak. Arabayla, bisikletle veya yürüyerek yapılacak çeşitli kültürel keşif ve doğa gezileri idealdir.

Yaz ayları özellikle kariyer konusunda gelecekle ilgili birçok soru getirecektir. Bu burçta olan sizler şu anda planlama yapmıyor ve anı yaşamayı tercih ediyor olsanız da mevcut konumunuzu tekrar düşünmenin ve gelecek yıllar için planlarınızı ve hedeflerinizi netleştirmenin zamanı geldi. Mevcut işiniz size uygun değilse horoskop size daha mutlu olacağınız başka bir pozisyona bakmaya başlamanızı tavsiye ediyor.

Sonbahardan 2020 yılı sonuna kadar Yay burcu, birçok iş fırsatını sabırsızlıkla bekleyebilir. Yurtdışındaki bir yerde çalışmak için uzun zamandır bekliyorsanız yıldızların sizi duyması oldukça olasıdır. Ancak yalnızca işle meşgul olmanıza izin vermeyin ve aileniz ve partneriniz için de biraz zaman ayırın. Yapacak çok işiniz olduğunu düşünüyorsanız onları spor gibi bazı etkinliklerinize dahil etmeye çalışın.