Aralık Burç 2017

Yılın son ayı sizi geriye döndürecek. Değişiklikler ve gelecek vaat eden yarınlar tarafından ayartılmaya çalışılacaksınız. Gelecekte yaşıyor, her zamankinden daha iyi olmasını hayal ederek gelecek yılı düşünüyor olacaksınız ve böyle devam edecek. Ancak unutmayın ki bu Aralık ayı. Dikkat etmeniz gereken başka şeyler var. Rüyalar çok cazip olsa da gerçeği unutmayın.

Aralık ayı boyunca Venüs'ün ve Merkür'ün Yay burcunda bulunması, eğitim ve bilgiye güçlü bir ilgi anlamına gelir. Yeni şeyler denemekten ve keşfetmekten mutlu olacaksınız. Ve bu, adeta tam anlamıyla potansiyel partnerinizde arayacağınız özelliklerdir.Merkür'ün etkisi nedeniyle, çok dürüst ve cömert olacak düşüncelerinizle ilgili emin olacaksınız. Her halükarda kendinize geri adım atma konusunda izin vermeyeceksiniz, ki bu özellikle iş konusunda büyük bir avantajdır.

Aralık 2017 burç yorumu kişileri sabırlı olmak için cesaretlendirir. Hedeflerinize ulaşacaksınız ama her şeyin zamanı vardır. Olaylar hızlandırılamaz, yıldızların konumu tekrar değişinceye dek beklemek zorundasınız.

Ocak Burç 2018 >>

 

geribildirimFacebook