Boğa Burç 2020

Boğa burcu, toprak burçlarındandır, bu yüzden dünyaya tipik olarak pratik ve hatta bazen materyalist bir bakış açısıyla bakarlar. Bu burçta doğan kişiler, özellikle Venüs'ün hakimiyeti sayesinde genellikle sakin, istikrarlı ve derin duygusal durumdadırlar. Ve bu yüzden, Horoskop 2020’nin beraberinde getirdiği olaylar çoğunlukla duygularına yansıyacaktır.

2020 yılının ilk birkaç ayında dahi, Boğa burcu muazzam bir zihinsel güce sahip olacak. Herhangi bir hedefi yeterince uzun süre gözünüzde canlandırırsanız yakın zamanda sizi doğrudan ona yönlendirecek bir plan yapacaksınız. Ancak oldukça sabır gerektirecektir. Hedeflerinize ulaşırken işinizi ihmal etmemeye dikkat edin. Maddi sıkıntıya düşebilirsiniz.

Havanın yavaş yavaş ısınması ve baharın gelişiyle birlikte ilişkilere giderek daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Horoskop, bu dönemi aşk hayatınızı değerlendirmek ve gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmanızı öneriyor. Partnerinizle birlikte yaşamayı veya bir aile kurmayı düşünüyorsanız gerekli adımları atmanın şimdi tam zamanıdır.

Her Boğa burcu kesinlikle yaz aylarının tadını çıkaracak. Çalışma hayatınız nispeten sakin olacak ve bu sayede tatile çıkmanız ya da evinizin rahatlığında dinlenmeniz için bol miktarda fırsat bulacaksınız. Ancak çevrenizle temas halindeyken inatçılığınızın farkında olmalısınız. Yapılması gereken şeyleri sevmeniz anlaşılabilir bir durumdur, ancak başkalarına bunu dayatamazsınız.

2020'nin ikinci yarısında, kişisel gelişime odaklanmak kesinlikle işe yarayacaktır. Horoskopunuz sizin için çok olumlu olacak ve tükenmeyen zihinsel ve fiziksel enerji kaynaklarına erişebileceksiniz. Tabii ki bunu işte yararı dokunacak olan bireysel çalışma ve eğitim için kullanabilirsiniz, ancak günlük rutininiz üzerinde çalışmak da faydalı olacaktır.

Tüm yıl boyunca sağlıklı olmanın keyfini çıkaracak olsanız da aşırı stres veya kötü alışkanlıklar sağlığınızı tehdit edebilir. Haftada birkaç kez düzenli olarak spor yapmayı ve kızarmış yiyecekleri salata ile değiştirmeyi deneyin. Çok geçmeden, daha sağlıklı hissedeceksiniz ve zihin açıklığına kavuşacaksınız.