Akrep Burç 2020

Satürn'ün güçlü etkisinden dolayı Akrep burcunun Horoskop 2020’si yukarı çıkan ve tekrar aşağı kayan bir korku treni gibi görünecek. Mars'ın yönetimindeki bu su burcunda doğan kişiler genellikle farklıdır, bu aralarında en nazik insanların yanı sıra en sinir bozucu kişilerin olduğu anlamına da gelir. Birçoğunun ortak noktası, güçlü bir irade ve ne istediklerine dair net bir fikirdir.

2020 yılının Ocak-Mart ayları arasında Akrep burcu, arkadaşları, partnerleri ve aileleri de dahil olmak üzere hiç kimseyle birlikteliğinde kendini rahat hissetmeyecektir. Ufukta büyük değişiklikler var ve onlarla birlikte, olumsuz düşünceler ortaya çıkacak ve karşılaştığınız en küçük sorun hakkında dahi rahatsız olacaksınız. Şu anda şirket kurmaktan, yatırım yapmaktan veya iş değiştirmekten kaçındığınızdan emin olun.

Bahar geldiğinde durum daha iyi hale gelmeye başlıyor. Tüm problemleriniz ortadan kalkacak ve böylece zihniniz tekrar netleşecektir. Horoskopunuz bu dönemi kişisel, zihinsel ve hatta kariyer gelişimi için kullanmanızı öneriyor. Şu anda sezgilerinize tamamen güvenebilirsiniz, böylece her fırsattan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Özellikle doğal ve yetenekli bir lider olacağınız bir ekipte çalışırken başarılı olacaksınız.

Yaz, özellikle romantik ilişkileriniz üzerinde çalışmanız için ideal bir zaman olacaktır. Bu zamanda Akrep burcu ve sevgilisi herhangi bir sorun olmadan bir şey üzerinde hemfikir olacaklar ve bu, muhtemelen bir sinyal bekleyen duygusallıklarını uyandıracaktır. Horoskopa göre, iş yerinde sizi bekleyen hoş olmayan sürprizler bulunmuyor; isterseniz romantik bir tatile gitmekte özgürsünüz.

Bekar Akrep burcu için sonbahar ve 2020 yılının sonu en neşeli dönem olacak. Dışarısı donuyor olsa da ilginç bir insan hayatınıza girecek ve sizi gerçekten heyecanlandıracak. Uzun süredir birinden hoşlanıyorsanız harekete geçme zamanı geldi. Tüm yıl boyunca çok fazla güç ve azim kazandınız ve bunu şimdi kullanırsanız daima hayalini kurduğunuz sevgiyi elde edebilirsiniz.