2.9. 2020

Tatile nereye gitmeli? Burçunuz size söyleyecektir!

Nereye tatile gideceğinizi, nasıl rahatlayacağınızı ve kendinizi nasıl şarj edeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Çok fazla fikriniz olabilir, ancak doğru olanı bulamıyorsunuz sanırım. Yıldızlara bırakıp burç işaretini dikkate almaya ne dersiniz? Sonuçta sizin hakkınızda bir iki şey biliyor olabilir - ideal tatiliniz bile. Öyleyse bir göz atalım!

Tatile nereye gitmeli? Burçunuz size söyleyecektir!

Koç
Bu ateş burcu çok maceracıdır ve bu yüzden deniz kenarında sakin bir tatil çok uygun olmaz. Daha aktif bir konaklama, örneğin yorucu yürüyüşlere gidebilecekleri dağlarda daha iyi olur.

Boğa
Yemek severler. İster kendi başlarına yemek yapsınlar, ister bir restoranda olsunlar, damak tadları tamamen tatmin edilmelidir. Neden tatilinizi yemek etrafında oluşturmuyorsunuz?

İkizler
İkizler hava burcu doğal olarak çok meraklıdır - sıkılmaktan nefret ederler ve beyinlerini uyaran her şeye çekilirler. Dubai, New York veya Londra kulağa hoş geliyor.

Yengeç
Yengeç aileye büyük önem verir ve tatil planında, nereye gittikleri o kadar önemli değildir. Gezi turları uygundur, çünkü daha sonra sevdiklerinizle tartışabileceğiniz birçok bilgiyi edinebilirsiniz.

Aslan
Aslan bir ateş burcudur - gittikleri her yerde vahşileşirler. Tatiliniz bir partiye benzemelidir. Örneğin, arkadaşlarınızla bir teknede kalmak sizin için kesinlikle unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Başak
Başak çok gergin olma eğilimindedir. Bu nedenle, tatiliniz sizin için gerçekten rahatlatıcı olmalıdır - kapanacağınız ve endişelenemeyeceğiniz bir yer olmalıdır. Sağlık inzivaları kesinlikle idealdir.

Terazi
Terazi, burçların en sanatsal burçlardan biridir - onlar için tatmin edici bir tatil seçmek kolay bir iş değildir. Bir sanat şehri olan Lizbon'u ziyaret etmenizi öneririz.

Akrep
Akrep, lider olabildiklerinde en fazla içeriktir. Arkadaşlarınız veya aileniz için bir tatil organize etmeniz en iyisi olacaktır. İşe ara verin, egzotik bir ülkede kalın ve her gün için bir plan geliştirin.

Yay
Yay için, doğa ile birlikte olmak esastır, çünkü yaşam için enerji kazanabilirler. Bir kamp tatili en iyisi olacaktır. Arkadaşlarınızla yürüyüşe çıkın ve mümkün olan her yerde kamp yapın.

Oğlak
Olağandışı çalışkan ve hırslı Oğlak'ın dünya burcudur tarih tarafından belirlendi. Onlar için uygun bir tatil, anıtları ziyaret edebilecekleri ve tarihlerini öğrenebilecekleri herhangi bir tatil olacaktır.

Kova
Kova çok insani bir burçtur ve bu nedenle başkalarına yardım edebilecekleri bir tatil seçmelidirler. Gönüllülük veya turizm kesinlikle ideal bir seçimdir.

Balık
Balık burcunun su işareti çok sezgisel, bencil olmayan, aynı zamanda romantiktir - tatilinizin tadını çıkarmak istiyorsanız, daha iyi yarınızı yanınıza alın. Sağlıklı yaşam için hafta sonu ya da deniz kenarında kalmak iyidir.