Yengeç Burç 2019

Yılın başında Yengeç'in Burç 2019'u olaylarla dolu olacak. Ancak yılın ikinci yarısında huzurlu ve olumlu bir dönemi sabırsızlıkla bekleyebilirler. Ay tarafından kontrol edilen bu burç altında doğan kişiler, çok hassastır. Bu nedenle hayatlarının olaylarının sık sık ilişkiler etrafında dönmesi şaşırtıcı değildir. Diğer özellikleri arasında canlı bir hayal gücü fakat sorumluluk ve diğerlerine bağlılık da vardır. Genellikle karamsar olma eğilimindedirler.

Ocak 2019 ilginç olayları beraberinde getirecek. Akrep burcunda olacak Venüs'ün etkisi, etrafınızdaki olayları karıştıracak. Bu yerleşim, Yengeç burcuna gizemli ve bilinmeyen her şeyi keşfetme arzusu getirecektir. Ayrıca yasak meyve tarafından da cezbedileceksiniz. Üstelik duygularınız çok yoğun olacaktır. Karşı koyamayacağınız bir hissiniz bile olabilir. En uç durumlarda sadakatsizlikle sonuçlanabilir. Diğer yandan, gezegenlerin bu yerleşimi, sizin için kariyer alanınızda faydalı olacaktır. Size her yandan gelen görevlerle mücadele edebiliyorsunuz.

Yavaş yavaş ısınan hava ve ilkbaharın gelişiyle kariyere daha çok odaklanmanız gerekecek. Bir dikkatsizlik anı, önemli bir bilgi parçasını kaçırmak veya bir hata yapmak için yeterlidir. Burçlar, özel hayatınızdaki olayların dikkatinizi işinizden koparmamasını öneriyor.

2019'un ortalarında durum nihayet daha iyi olacak. Yengeç burcunun iş alanı nihayet sakinleşiyor ve size üst düzey yöneticilere şirket için vazgeçilmez olduğunuzu ispatlama şansı veriyor. Bekar kişiler de sabırsızlanıyor olabilir. Haziran sonuna kadar gerçek aşkla karşılaşabilirler. Yıldızlar şimdi özel yaşam için çok olumlu bir yerleşim halindeler.

As the summer is slowly ending and the autumn is coming, Cancer will feel the influence of the Moon in Leo. The energy that will have an effect on you will encourage you to take action and build values that you can be proud of afterwards. Don’t be afraid to take the initiative when in a long-term relationship, only that way you can move to the next level with your partner. Yaz yavaş yavaş bitip de sonbahar gelirken, Yengeç Aslan burcundaki Ay'ın etkisini hissedecek. Sizi etkileyecek olan enerji, daha sonra gurur duyabileceğiniz işleri yapmanız ve değerleri yaratmanız için sizi cesaretlendirecek. Uzun vadeli bir ilişkide iken inisiyatif almaktan korkmayın, sadece bu yolla partnerinizle bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Burçlara göre 2019 yılının sonu, huzurlu bir dönem getirecek. Nihayet kendinizle ve fiziksel durumunuzla ilgilenecek zamanınız olacak. Spor yaparken işin ve potansiyel aşırı stresin verdiği yorgunluğu harika bir şekilde gidereceksiniz. Bağışıklığınızı da güçlendireceksiniz, bu nedenle soğuk havalarda gözünüzü korkutacak herhangi bir rahatsızlık olmayacak. Ailenize de odaklanmalısınız. Klanınızın bazı üyelerinin yardıma ihtiyacı olabilir. Burçlar size olan güvenlerini sarsmamanızı tavsiye ediyor. Bu kişi bu haksızlığı çok ciddiye alabilir.