Yay Burç 2019

Jüpiter tarafından yönetilen bu Zodyak burcunda doğan kişiler genellikle hırslı ve kendinden emindir. İyimserlikleri ve ılımlı kişilikleri, en zor durumlarla bile baş etmelerine yardımcı olur. Yıldızlar, her Yay'ın Burç 2019'unun başarılı olacağını açıkça gösteriyor. Sadece kariyer alanında değil. Karşı cinsten bir arkadaş arayan kişiler için de sabırsızlıkla beklenecek bir şeyler var.

2019'un başı temel olarak Yay burcunun çalışma hayatı etrafında dönecektir. Bu dönemin olumlu enerjisi sayesinde ilginç fikirleriniz eksik olmayacak. Bunları iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle paylaşmaktan korkmayın. İlişkiler söz konusu olduğunda, Ocak ayı oldukça yalnız olacaktır. Herkesin içinde başka biri gibi davranmak yerine, kendinizi eğitmeye devam edeceksiniz. Örneğin, okumayla.

İlkbaharın gelişiyle burçlara göre her Yay, İkizler'deki Merkür'ün olumlu etkisini sabırsızlıkla bekleyebilir. Mesela size yüksek bir sözel yetenek verecek. Kelime bilgisi veya güven eksikliği yaşamayacaksınız. Bundan hem kariyer hem de özel yaşamda yararlanılabilir. Bekar olanlar karşı cinsle temas kurma konusunda sorun yaşamayacaklar. Önünüzde macera, romantizm ve hatta tutkuyla dolu aktif bir dönem var.

2019 yazı kesinlikle göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş olacak. Yay burcu tüm cephelerde harekete geçmek için sabırsızlıkla bekliyor olabilir. Bolca enerjiniz var, bu nedenle iş yerindeki küçük engeller veya ilişkilerdeki anlaşmazlıklarla ilgili bir sorununuz olmayacak. Her sorunun üstesinden neşeyle geleceksiniz. Burçlar, bu aylarda boş zamanınızı spor yaparak geçirmenizi öneriyor, en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Sonbaharda, Başak burcundaki Venüs'ün güçlü etkisini hissedeceksiniz. Gezegenlerin bu yerleşimi, ilişkilerde keskin duyular ama aynı zamanda nezaket ve incelik de vaat eder. Uzun süreli ilişkilerde gelişmeler olacak ve yeni ilişkiler de iyi gidecek. Özellikle 2019'un Eylül ayında oluşacak bağlar çok güçlü olacak ve hayat boyu sürecek. Kariyer söz konusu olduğunda burçlar, motivasyon sona erdiğinde bile çabalarınızı bırakmamayı öneriyor. İnatçı iseniz kısa zamanda çabalarınızın meyvelerini alacağınızı göreceksiniz. Bütün Yay burçları hafif yaralanmalar konusunda da dikkatli olmalıdır.

2019'un bitişi yaklaşıyor ve sonunda hedeflerinize ulaşıyorsunuz. Bundan sonra, çevrenizdeki olaylar yatışmaya başlayacak, bu nedenle Yay burçları kendilerine zaman ayırabilecekler. Uygun aktiviteler arasında geçen yılın değerlendirilmesi ve eğitim faaliyetleri de bulunmaktadır. Ailenizi de unutmayın. Yakın arkadaşlarınıza onları ne kadar çok sevdiğinizi göstermek her zaman güzeldir.