Terazi Burç 2019

Huzurun tadını çıkardığınız bir önceki yılın aksine Terazi burcunun 2019 Burcu olaylarla dolu olacak. Özellikle kariyer alanında başarılı olacaksınız, ancak özel hayatınız da bundan geri kalmayacak. Önünüzde hem olumlu hem de olumsuz olaylar var. Ancak zaten hayatın gidişatı böyledir. Üstelik Venüs tarafından yönetilen bu burçta doğan kişiler, yetenekleri sayesinde, görünmez tehlikelerle de mücadele edebiliyorlar. Bu kişiler sanatsal yetenekleri konusunda diğerlerinden ayrılırlar. Zeki, hakkaniyetli ve dürüsttürler. Yine de bazen aşırı duyarlılıkları bir dezavantaj olabilir.

Terazi burcu 2019 yılının başında kış aylarında pek çok olay gerçekleşmesini bekleyebilir. Öncelikle, kaçırmak istemiyorsanız hemen ele geçirmeniz gereken bir kariyer fırsatıyla karşılaşacaksınız. Bu muhtemelen fazladan çalışma demek, ancak sonuç buna değecektir. Karar size kalmış. Buna ek olarak, Boğa burcundaki Merkür etkisi nedeniyle, özellikle Mart ayında güçlü bir cinsel dürtü hissetmeyi bekleyebilirsiniz. Bu yüzden siz ve sizi cezbeden kişi arasında tutkulu bir alevlenme bekleyebilirsiniz.

Bu yılın ilkbaharı, benzer bir ruh halinde devam edecek. Uzun süreli ilişkiler de bir şans elde edecek. Burçlar, bir sonraki adımın atılması için şimdinin mükemmel bir zaman olduğunu söylüyor. Partnerinizle aynı frekanstaysanız, bu yüzden herhangi bir teklif kabul edilecektir. Hatta kariyerinizde de, hedefinizin peşine düşmekte başarılı olacaksınız.

Dönüm noktası 2019'un yaz aylarında gelebilir. Çevrenizde sizi yaralamaya çalışan dürüst olmayan bir kişi olacaktır. Bu kez başkalarından gelen yardıma gerçekten güvenemezsiniz. Bu durumla kendiniz ilgilenmek zorundasınız, çünkü yalnızca bu şekilde öğrenebilir ve kişiliğinizi ileriye taşıyabilirsiniz.

Terazi burcu sonbaharda özellikle kariyer söz konusu olduğunda yeniden olumlu bir dönem bekleyebilir. Burçlara göre Oğlak burcundaki Merkür'ün etkisi, size kendine hakim olma ve konsantre olma yeteneği sağlayacak. Sadece çalışmak yeterlidir, hedef ulaşılabilir olacak. Boş zaman pahasına çalışmak bile gerekebilir. Neyse ki partneriniz ve aileniz bunu anlayacaktır. Yani burada bir tehdit yok.

Burçlara göre, 2019 yılının sonu evin huzuru ve konforunda geçecek. Etrafınızı büyük ölçüde uyum çevreleyecek. Terazi burcu, geçmiş kariyer başarısından da gurur duyacaktır. Boş zamanın yeni kısmını temizlik ya da eğlendiğiniz ve heyecanlandığınız sporları yapmak için kullanabilirsiniz.