Oğlak Burç 2019

2019 Burcu, Oğlak burcu için istikrarlı ve olumlu bir dönem vaat ediyor. Satürn'ün yönetiminde olan bu burçta doğan kişiler genellikle çok gerçekçi ve materyalist bir dünya görüşüne sahiptirler. Diğer özellikleri arasında sebat, sorumluluk ve titizlik bulunur. Kendilerini öncelikli görürler, bu yüzden ilişkilerdeki durum geri kalsa bile genellikle kariyer alanında başarılı olurlar. Aynı zamanda yalnızlığı sevme eğilimindedirler.

Yeni yılın başından itibaren kariyer alanında ve aynı zamanda işte de olumlu enerji sizinle birlikte olacak. Disiplin ve örgütlenme eksikliğiniz olmayacak. Çevrenizdeki insanlar size saygı duyup hatta sizi bir rol model olarak görebilirler. Ancak burçlar kibrin başınızı döndürmemesini önerir. Bu size sadece zarar verebilir. Her halükarda duygular bir kenara bırakılıyor, bu nedenle bekar kişiler ilişki kurmakta zorlanacaklar. Ancak uzun vadeli ilişkiler istikrarlı kalacak. Her Oğlak bu dönemde iyi sağlığın da keyfini çıkarabilir.

Havaların yavaş yavaş ısınması ve 2019 ilkbaharının gelişiyle gezegenlerin yerleşimi daha iyi olacak. Oğlak burcu, ilişkileri açısından olumlu enerjiyi sabırsızlıkla bekliyor olabilir. Yolunuzun kesiştiği herhangi biriyle güzelce geçineceksiniz. Burçlara göre, bekar kişiler sonunda şanslarını elde edecekler. Şansınızın parmaklarınızın arasından kaymasına izin vermeyin. Koç burcundaki Venüs'ün etkisi 2019 Mayıs'ında en güçlü olacak. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda, bu yerleşim size durdurulamaz bir enerji getirecektir. Flört ve romantizmi sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Yaz ayları tüm cephelerde dinginlik getirecek. Baştaki büyü gitti ve artık yeni ilişkiler zorlu bir mücadelenin ilerisinde. Bu zorlukları geçenler çok güçlü ve ciddi olacaklar. Oğlak burcunun kariyeri söz konusu olduğunda burçlar, endişelenilecek bir şey olmadığını gösterir. Tempoyu korumak yeterlidir. Şimdi enerjinizi başka bir şeye yatırabilirsiniz. Mesela spor yaparken ya da doğada yürüyüş yaparken çok rahatlayacaksınız.

Sonbahar ve 2019 yılının yaklaşan sonu yine huzurlu olacak. Özellikle ilişkiler söz konusu olduğunda. Bu alanda ileride hiç dönemeç yok. Diğer taraftan, kariyer açısından tekrarlanamaz bir şans ortaya çıkabilir. Hangi yaklaşımda bulunacağınız size kalmış. Bu, elbette ki karşılıksız olmayacak. Neyse ki Akrep burcundaki Mars'ın etkisi size bir amaç duygusu verecektir. Çok fazla stres altına girmemeye özen göstermelisiniz. Bunun sağlığınız üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.