Kova Burç 2019

Yıldızlara göre, Kova burcunun 2019 Burcu çok olumlu olacak. Özellikle özel hayatta. Kariyerinizde de istikrarlı bir dönem bekleyebilirsiniz. Uranüs tarafından yönetilen bu kişiler, özellikle ilişkiler alanında yararlanılabilen esnekliğe ve açık yürekliliğe sahiptirler. Öte yandan, düşünceli ve ciddi olabilirler ve bu da iş alanında büyük bir avantajdır. Ayrıca harika fantezileri ve mükemmel fikirleri vardır. Zayıf yönleri çoğunlukla sebat eksikliğidir, bu nedenle bu fikirleri nadiren fark edebiliyorlar.

2019 yılının hemen başından itibaren bekar Kova'lar büyük bir şans bekleyebilir. Burçlara göre, Yay burcundaki Venüs'ün yerleşimi alışılmadık biçimde güçlü olacak. İşte bu yüzden önünüzde keşifler ve yeni deneyimlerle dolu bir dönem var. Aynı amaca sahip olan kişilere ilgi duyacaksınız. Çeşitli maceraların keyfine varacaksınız. Bu yerleşimden uzun vadeli ilişkiler de yararlanacaktır. Klişe, sizin için hiçbir şey ifade etmez; bol miktarda eğlencenin tadını çıkaracaksınız ve yeni aşık olmuş gibi hissedeceksiniz.

Diğer yandan ilkbahar ayları, iş konuları etrafında dönecek. Burçlar, yeni kazanılmış bir özgüveni sabırsızlıkla bekliyor olabileceğinizi gözler önüne seriyor. Bu nedenle, herkesi ikna edebileceksiniz. Bunu kullanmaktan korkmayın. Kova burcunun yolunda duracak engeller neşeyle aşılacak.

2019 yazı, sosyal etkinlikler veya randevular için ideal olan enerjik bir dönem olacak. İlginç insanlarla tanışıp ufuklarınızı genişleteceksiniz. Üstelik Kova burcunda doğan ve bekar olan insanlar, ruh eşleriyle tanışma fırsatı bulacaklar. Duygularınız artık daha yoğun olacak, bu nedenle aynı frekanstaki biriyle tanışırsanız, aranızda tam olarak kıvılcımlar olacaktır. Bununla birlikte burçlar, bu günlerde aşırı derecede kendini beğenmekten kaçınmanızı öneriyor. Aşırı enerji tercihen spor için harcanabilir ve böylece sağlığınız için bir şeyler yapabilirsiniz.

Sonbahar ayları, Terazi burcundaki Mars'tan dolayı akılcı hatta soğuk bir dönem getirecektir. Duygularınız olumlu da olsa olumsuz da olsa önemini yitiriyor. Bu nedenle, 2019 yılının Ekim ayında, hiçbir şey sizi devre dışı bırakamaz. Bununla birlikte, partnerinizin güvensizliği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Burçlara göre, sorunun çözülmesini ertelememeli ve mümkün olduğunca açık bir şekilde konuşmalısınız.

Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte yıldızların yerleşimi yeniden değişecek. İlişkilerdeki ve kariyerdeki durum istikrarlı olacaktır. Böylece boş zamanınızı arkadaşlarınızla ve en çok sevdiğiniz etkinliklerle geçirebileceksiniz. Mesela daha uzaktaki akrabalarınızı ziyaret edin. Hangi ilginç haberleri öğrenebileceğinizi asla bilemezsiniz. Ancak bütün Kova burçları hafif yaralanmalar konusunda dikkatli olmalıdır.