Koç Burç 2019

Burç 2019, Koç için deneyimlerle dolu bir yıl hazırlamıştır. İçsel güçleri ve sebatlarının yanı sıra kendine güvenleriyle göze çarpan ve yönetici gezegeni Mars olan bu ateş burcunda doğan kişiler kesinlikle sıkılmayacaklar. Yeteneklerinden, çoğunlukla hedeflerine ulaşabilecekleri kariyerleri alanında yararlanabilecekler. Özel hayatla ilgili ise, yıldızlar her şeyden önce uyum vaat ediyor.

Koç, 2019 yılının hemen başından itibaren kendi şansı ve inançları için savaşma arzusu hissedecek. Mars'ın etkisi buna fazlasıyla katkıda bulunacak. Bu nedenle, çok aktif bir dönemin başındasınız. Eğer birileri veya bir şeyler sizi durdurursa, çok huzursuz olacaksınız. İş alanında başkaları arasında göze çarpacaksınız. Çalışkanlığınız ve sebatınız gözden kaçmayacak. İlişkiler açısından biraz zorlanacaklar ama yine de uyum söz konusu, dolayısıyla büyük olaylar beklememelisiniz.

Burçlara göre, bahar ayları özellikle de kariyer söz konusu olduğunda sakin kalacak. Baştaki heyecan sizi terk ediyor, ancak yine de başkalarına ayak uydurabiliyorsunuz.. Şimdilik bu kadar yeter. Bu arada Koç, hayatının diğer alanlarına odaklanabilir. Mesela aile ortamında önemli olaylar beklenebilir.

2019 yazı kesinlikle yüksek bir hızda devam edecek. Burçlar, Koç'un Venüs'ün güçlü bir etkisini hissedeceğini söylüyor. Karşı cinsin dikkatini çektiğinizde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, bu yüzden etkin bir şekilde bunu arayacaksınız. Bu dönem bekar kişilere pek çok deneyim, macera ve tutku vaat eder. Özellikle Temmuz ayında oluşacak olan ilişkiler çok güçlü olacak. Kariyer açısından hareketli olacaksınız. Yolunuzda farklı engeller olacak. Ancak Koç kolayca korkan bir burç değildir. Tersi doğrudur, bu yüzden hevesle çalışmaya başlayacaklar.

Burca göre sonbaharın gelmesiyle birlikte Boğa burcundaki Merkür, sizdeki en güçlü etkiye sahip olacak. Bu, herhangi bir durumda soğukkanlı kalıp duyguları bastırma eğiliminde olacağınız anlamına gelir. Bu sezgi ve de gezegenlerin yerleştirilmesiyle sağlanan sabır ve sebat sayesinde herhangi bir görevi yerine getirebileceksiniz. Bu dönem uzun vadeli ilişkiler de gelişecektir.

2019'un sonunda, Koçlar nihayet kariyerlerine odaklanmayı bırakacaklar - ilişkiler büyük bir öncelik haline gelecek. Bekar olanlar, ruh eşleriyle karşılaşmak adına büyük bir şansa sahip olacaklar. Arkadaşlarınızla dışarı çıkmaktan korkmayın. Potansiyel partnerinizin nerede ortaya çıkacağını hiç bilemezsiniz. Aile ilişkileri çok rahatlatıcı ve huzurlu olacak. Bu nedenle Noel'den sevdiklerinizle huzur içinde keyif almanızı engelleyecek hiçbir şey olmayacak.