İkizler Burç 2019

Yıldızlar, Burç 2019'un İkizler burcu için çok olumlu olacağını açıkça gösteriyor. Özel hayatta olduğu kadar iş hayatında da gelişme kaydedecekler. Elbette, başarılarını hak etmeleri gerekecek, ancak bu şekilde olur. Hiçbir şey karşılıksız değil. Bu burç altında Merkür yönetiminde doğan kişiler, hayatın yollarına koyduğu her şeyle savaşabilirler. Özellikleri arasında büyük bir keşfetme ve öğrenme arzusu vardır. Ayrıca mükemmel iletişim becerileri ve de iyi bir espri anlayışları vardır.

İkizler 2019 yılının başlarında, özellikle Venüs'ün güçlü etkisi nedeniyle bilinçaltı olarak ilişkilere büyük önem verecek. Çevrenizdeki ilişkileri uyumlu ve dostça bir hale getireceksiniz. Sadece böyle bir denge sizi mutlu edecek. Burçlara göre, iş yerinde büyük bir avantajın farkına varacaksınız, çünkü güzel, hatta büyüleyici bir tavır içinde olacaksınız.

İlkbahar aylarını baştan sona hayatınızın çalışma alanından gelecek olan olayların fırtınasında yaşayacaksınız. Pek çok avantajların yanı sıra bazı dezavantajlar da getirecek olan hayatınızda bir kez karşılabileceğiniz bir fırsat olacak. Bu nedenle, İkizler'in 2019 ilkbaharında zor bir karar alması gerekecek. Tüm artıları ve eksileri iyice düşünün ve bir şeylere düşünmeden girişmeyin. Her iki durumda da, partnerinizin desteğine güvenebilirsiniz.

Havanın yavaş yavaş ısınması ve yazın gelişiyle birlikte Merkür'ün etkisi altında keskin bir zeka ve mükemmel iletişim becerileri bekleyebiliriz. Burçlar, bunları yalnızca iş alanında değil özel yaşamınızda da kullanmanızı öneriyor. Artık önemli ölçüde ikna edici olacaksınız. Bir süredir hayalinizdeki romantik arkadaş için gayret gösteriyorsanız, şimdi "buzu kırmak"" için gerçekten doğru zaman.

2019 sonbaharı İkizler için sakin ve duygusal bir dönem olacak. Artık alışılmış bir ortamda en iyisini hissedeceksiniz. Diğer zamanlar yeni ve bilinmeyen her şey sizi çekerken şimdi bu sizi bile korkutabilir. Kasım ayında, Terazi burcundaki Merkür'ün etkisini de hissedeceksiniz. Adalet her bakımdan sizin için önemli olacaktır. Haksızlığı hoş görmeyeceksiniz, bu yüzden ihtiyacı olan bir kişiye yardım eli uzatmaktan çekinmeyeceksiniz. Bu jest mutlaka ziyadesiyle takdir edilecektir.

Burca göre, yılın sonu, aşkın ruhuyla geçecektir. Yıldızların konumu özellikle artık çok ahenkli ve sağlam olacak olan uzun vadeli ilişkiler için faydalı olacaktır. Partnerinizle ilgili bir sonraki hamleyi yapmayı düşünüyorsanız, şimdi doğru zaman. Bekarlar bile olumlu bir dönem bekleyebilirler. Karşı cinsten kişilerle tanışmak artık çok kolay olacak. İş konusunda ise küçük sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak İkizler'in iyi ruh hali sayesinde bunlarla rahatça ilgileneceklerdir.