Boğa Burç 2019

Boğa, Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu kişiler genellikle materyal odaklı, inatçı ve hırslıdır. Yine de meraklı kişilerdir, bu nedenle yaşanmışlıklar isterler ve duygularını çok derin bir seviyede hissedebilirler. Yıldızlara göre, Boğa'ların Burç 2019'ları daha çok hayatlarının kişisel tarafına yönlenecek. Kişilerin arzuları nihayet giderilecek. Ancak kariyerlerini de atlamayacaklar.

Yengeç burcundaki Merkür yerleşimi, Boğa burcuna bilgi ve tecrübe için büyük bir arzu getirecektir. Denemekten ve yeni şeylere teşebbüs etmekten de hoşlanacaksınız. Deneyimlerinizi paylaştığınız için memnun olacaksınız. Bu nedenle Ocak 2019'da yanınızda güvenebileceğiniz ve ihtiyacınız olduğunda konuşabileceğiniz bir kişi olmasını isteyeceksiniz.

Boğa burcu için bu yılın ilkbaharı kariyer odaklı olacak. Olası tüm kategorilerde başkalarıyla rekabet etmekten hoşlanırsınız. Diğerlerinden daha iyi olduğunuz hissi bu kez sizi tatmin edecek. Ancak burç, tolere edilebilir çizgiyi aşmamaya dikkat etmenizi tavsiye eder. Çevrenizdeki insanlar şüphelenmeye başlayabilir. Bu bir şaka mı yoksa gurur yüzünden kör mü oldunuz?

2019 yılının yaz aylarının gelmesiyle her Boğa burcu, Aslan'da bulunan Merkür'ün etkisini mutlaka hissedecek. Bu süre zarfında, daha çok atletler tarafından kullanılacak bolca fiziksel enerji bekleyebilirsiniz - sadece en iyi olanların değil. Şekle girmek için bu, mükemmel bir zaman. Çevrenize yayacağınız pozitif aura potansiyel partnerleri getirecek. Şayet seçim yapmak durumundaysanız burçlar, beyni değil kalbi izlemenizi önerir.

2019 sonbaharı önceki aylara göre daha huzurlu olacak. Herhangi bir art niyeti olmayan ve müşfik sevgi dolu uyumlu ilişkiler ve dostluklar yaşayacaksınız. Yaşamın çalışma alanı ile ilgili olarak, artık isterseniz büyük değişiklikler yapma şansınız var. Ancak boş zamanınızın bir kısmını feda etmeniz gerekebilir. Buna rağmen sonuç buna değecektir. Ancak unutmayın ki, kendinizi fazla stres altına sokmamalısınız, çünkü Boğa burcunun muhtemelen kaçınamayacağı sağlık sorunları söz konusudur.

Yıl sona ererken, varış çizgisine de ulaşıyorsunuz. Bütün yıl boyunca sıkı çalıştınız, şimdi meyveleri toplama zamanı geldi. Burç'a göre Boğa, ağırlıklı olarak düşünmek, geçmiş olayları değerlendirmek ve kendi kendini geliştirmeye odaklanacağı zaman entelektüel bir dönem bekleyebilir. Ailede bazı küçük anlaşmazlıklar olabilir, ancak bunlar ciddi değil. Sorun hakkında açıkça konuşmak yeterli olacaktır.