Başak Burç 2019

Merkür'ün yönetimindeki bu burç altında doğan insanlar çok akılcıdırlar. Düzeni ve kuralları severler, bu nedenle yaptıkları her şeyde çok profesyonel ve kusursuz olabilirler. Yıldızlara göre, Başak burcu'nun 2019 Burcu çok olumlu olacak. Bu nedenle, çoğunlukla özel hayatınızda ilginç olaylar yaşamak için sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz, ki özel hayatınız bir önceki yılda biraz durgunlaşmış olabilir. Bu kişiler yetenekleri sayesinde kariyerlerinde başarılı olacaklardır.

Her Başak, 2019 yılı başından itibaren içsel güç ve mücadele konusunda büyük bir artış bekleyebilir. Özellikle Merkür'ün uygun yerleşimi nedeniyle. Bu dönemde, çevik bir hareketle öne çıkacaksınız, ama aynı zamanda liderlik potansiyeline de sahip olacaksınız. Kariyer gelişimi ile ilgili düşünmekteyseniz, şimdi doğru zamandır. Aşk konusunda da ısrarcı olabilirsiniz.

Bahar ayları özel hayat için faydalı olacaktır. Burçlar aile çevresinde mutlu bir olay vaat ediyor. Hayatın hızı birdenbire sizi rahatsız edebilecek şekilde daha da artacak. İyi bildiğiniz şeyleri bırakmamak akıllıca olacaktır. Bu nedenle, bu dönem Başak burcu için uzun vadeli ilişkiler açısından faydalıdır. İnisiyatif almaktan ve partnerinize heyecan göstermekten korkmuyorsunuz. İlişkiniz sadece gelişecek.

2019 yazının gelişiyle Başak burcu, Venüs'ün Yengeç burcundaki güçlü etkisini hissedecek. Duygularınız çok derin olacak. Bu bir yandan bu dönemden büyük bir zevk alacağınız ve yaşanmışlıkların tüm hayat boyunca sizinle kalacağı ve diğer yandan çok daha kırılgan olacağınız anlamına gelir. Bu nedenle burçlar, kalplerinizi kime açtığınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyor. Aile söz konusu olduğunda sınırsız desteğe güvenebilirsiniz.

Yıldızların enerjisi artık iş ve pratik becerilere odaklanacaktır. Her yönetici sizin gibi bir çalışanı mutlaka takdir edecektir. Ancak burçlara göre, bu dönemde aşk ve ilişkiler dikkatinizi olumsuz olarak dağıtacaktır. İşi özel hayattan ayırmaya çalışın. Ancak o zaman uyumlu bir hale geleceksiniz.

2019 yılının sonuna doğru gelirken, en çok sevdiklerinizle birlikte iken keyifli olacaksınız. Kariyerinizde hiçbir dönemeç beklemeyebilirsiniz. Durum istikrarlı olacaktır, sadece mevcut hızı korumak ve başkalarının gerisinde kalmamak yeterli olacaktır. Bu yüzden, yeniden tamamen özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Başak burcu arzularının nesnesi ile konuşmaktan korkmamalıdır. Artık başarılı olmak için en büyük şansa sahipsiniz. Şansınızın parmaklarınızın arasından kaymasına izin vermeyin. Bu soğuk havalarda, sağlığınıza da özen gösterip önleyici tedbirleri hafife almamanız gerekir.