Balık Burç 2019

Zodyak burcunuzu yöneten Neptün, bu yıl çok güçlü bir konumda olacak ve bu nedenle Balık burcunun 2019 Burcu olumlu ve hareketli olacak. Özellikle özel hayat söz konusu olduğunda. Bu su burcunda doğan insanların kişilikleri genellikle duyarlı, empatik ve cana yakındır. Genellikle hayal dünyasına kaçma ve bir dezavantaj olabilecek olan gerçekliği unutma eğilimindedirler. Ayrıca kolayca ruhsal acıyla karşı karşıya kalabilirler.

2019 yılının başı, Balıklar için iyimser bir dönem hazırlamıştır. Yeni şans ve başlangıçlar sizi cezbeder, bu yüzden tam anlamıyla enerjiyle dolacaksınız. En iyisi bu enerjiyi iş için harcamanız olacak. Burçlara göre, şimdi vazgeçilmez bir çalışan olduğunu üstlerinize gösterme şansınız var. Bu dönem, bekar kişiler için de faydalı olacak. Tutkulu bir alevlenme bekleyebilirsiniz ve eğer kararlı olursanız romantik bir ilişki bile yaşarsınız.

Bahar ayları, bir yanda hoşunuza giden hızlı bir tempoda devam edecek, ancak diğer yandan zihninizden zorunlulukları çıkarmak ve sadece dinlenmek arzusu da duyacaksınız. Önceliklerinizi doğrudan göz önünde bulundurmak ve her yerde olmanın mümkün olmadığını bilmek zorunda olacaksınız. Eğer Balık burcu işe öncelik veriyorsa, burçlar çabalarının buna kesinlikle değeceğini vaat ediyor.

Yavaş yavaş ısınma ve yaz aylarının gelişiyle birlikte Balık, Boğa burcundaki Venüs'ün etkisini hissedecek. Özellikle 2019 Haziranı'nın ikinci yarısında çok yoğun bir dönem yaşayacaksınız. Her anı dolu dolu yaşayacaksınız. Bu sadece aşk ve ilişkiler için değil, aynı zamanda kültürel veya mutfakla ilgili deneyimler için de geçerlidir. Kariyer bir süreliğine kenara çekilmek zorunda olacak, ancak neyse ki bu alanda sizi tehdit edecek herhangi bir sorun yok. Şu anki temponuzu korumak ve diğer meslektaşlarınızın gerisinde kalmamak yeterlidir.

2019 sonbaharı, belirli bir tür konfor getirecek. Önünüzde kaybettiğiniz gücü geri kazanacağınız istikrarlı bir dönem var. Nihayet kendinize özen gösterecek vaktiniz olacak. Düşüncelerinizi düzene sokmaktan ve geçmişteki olaylardan ders çıkarmaktan kesinlikle yararlanacaksınız.

2019 yılının sonunun gelmesiyle, Balık, Akrep'teki güçlü Mars'ın etkisini hissedecek. Motivasyon eksikliğiniz olmayacak, ancak özel hayatınızdaki olaylardan dolayı bir şekilde uyuşmuş hissedeceksiniz. Burçlara göre, eşinize karşı aşırı kıskançlık ve sahiplik davranışlarından kaçınmalısınız. Başta, küçük şeylerle uğraşacaksınız, ancak bu daha büyük sorunlara neden olabilir. Spor yaparken değişik düşüncelere ulaşacaksınız ve bonus olarak fiziksel durumunuz ve sağlığınız için bir şeyler yapmış olacaksınız.