Aslan Burç 2019

Hem özel hem de iş hayatınızda birçok etkinlik için sabırsızlanabilirsiniz. Yıldızlar, Aslan'ın 2019 Burcunun her türden deneyimle dolu olacağını gösteriyor. Bu burçta doğan, güçlü Güneş tarafından yönetilen insanlar, kariyerlerinde istediklerine ulaşmak için yeteneklerini kullanabilirler. Bu kişilerin güçlü bir yaratıcı gücü vardır ve başkalarına liderlik etmek kaderlerinde vardır. Konuşma esnasında kendine güvenli, cesur ve açıktırlar. Bu bazen bir incelik eksikliğine neden olabilir.

2019'un başı Aslan burcu için kolay olmayacak. Gezegenlerin yerleşimi özellikle kariyer söz konusu olduğunda oldukça olumsuz olacaktır. Hırslarınızda gerileme dönemi bekleyebilirsiniz. Diğer yandan bu, ilişkiler için istikrarlı bir dönem olacaktır. Uzun vadeli ilişkiler içinde olan kişilerin güvenlerini güçlendirme ve bir sonraki adıma geçme şansları vardır.

Burçlara göre önceki başarısızlıkların ardından nihayet olumlu bir dönem geliyor. 2019'un baharında olaylar tam hızda ilerlemeye başlayacak. Merkür artık İkizler burcundadır, bu size kendine güvenen bir hal verir. Tartışma yeteneğiniz çok iyi. Görüştüğünüz herhangi birini ikna edeceksiniz ve kendinizi çeşitli rahatsız edici durumlardan vazgeçirebileceksiniz. Bu nedenle bu etkiyi özellikle de kariyerinizde kullanmalısınız. Artık hedefinize ulaşabilirsiniz. Bununla ilgili biraz çaba sarf etmek yeterlidir.

Öte yandan, 2019 yazı, önceki aylarda Aslan tarafından biraz ihmal edilmiş olabilen aşk ve özel yaşamla ilgilidir. Burçlar, bir ruh eşinin çevrenizde karşınıza çıkacağını gösteriyor. Bu potansiyel bir partner ya da mesela harika bir arkadaş anlamına gelebilir. Bekarlar bolca eğlence, flört ve hatta tutku dolu uzun yaz geceleri bekleyebilirler.

Aslan burcu sonbaharda muhtemelen stresi önleyemeyecektir. İş yerinde çok fazla tembellik etmiştiniz, bu yüzden artık tamamlamanız gereken çok şeyiniz var. Baskı altında olduğunuzda, kibirli olma eğiliminiz olabilir. Bu da özel hayatınıza güzel bir şeyler getirmeyecek. Bu nedenle burçlar, soğukkanlı kalmanızı ve kendinizi duygularınıza kaptırmamanızı önerir. Aksi halde başınızı belaya sokacaksınız. Potansiyel hayal kırıklığı, biraz spor yapmaya karar verdiğinizde çok yararlı olacak - ayrıca bonus olarak kondisyonunuz için de bir şeyler yapacaksınız.

2019 yılının sonuna kadar, Aslan burcu Oğlak burcundaki Venüs'ten etkilenecek. İlişkilerde büyük bir sorumluluk hissedeceksiniz ve geçmiş başarısızlıklardan sonra yaklaşımınız dürtüsel olmaktan ziyade daha profesyonel olacak. Özellikle uzun vadeli ilişkiler için çok değerli olacaktır. İş yerinde bile, iş arkadaşlarınız ve üstleriniz sizi çok ciddiye alacak. Böylelikle daha önceki hataları düzeltebileceksiniz ve kısa sürede yeniden ilgi odağı olacaksınız. O zaman başkaları size saygı duyacak.