Akrep Burç 2019

Bu burçta doğan insanlar, güçlü irade sahibi büyük savaşçılardır. Empatik ve nazik kişilikleri onlara kişiler arası ilişkiler alanında büyük bir avantaj sağlar. Yıldızlara göre, Akrep burcunun 2019 Burcu çok enerjik ve olumlu olacak. Özellikle yılın ilk yarısının sonlarında. Yolunuzda bir engel varsa, kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Burçlara göre, 2019'un başı huzurlu bir tempoda başlayacak, yani bu yılın size getireceği yeni şeylere alışmak için bolca zamanınız olacak. Balık burcundaki Ay'ın etkisi nedeniyle bazı konsantrasyon sorunlarınız olabilir. Ayrıca kendi düşüncelerinizi ve fantezilerinizi keşfetmek için gerçeklerden kaçma eğiliminde olacaksınız. Akrep burcu için bu dönemde duygular akılcı düşünceden daha önemlidir. Bu nedenle örneğin çalışma ile ilgili önemli kararları sonraya bırakmalısınız.

Baharın gelişi ile birlikte her Akrep burcu dünyaya yeniden açılacak. Önceki sıkıntılı dönemden sonra aktif bir dönem geliyor. Atletler de mesela bekar olanlar ve bunu değiştirmek isteyenler gibi başarılı olacaklar. Çevrenize belki birden fazla potansiyel partneri cezbedeceğiniz pozitif bir enerji yayacaksınız. Önünüzde harika eğlenceler var, kesinlikle sıkılmayacaksınız. Yine de işi unutmamalısın. Tembellik etmeye değmez, üstleriniz bunu fark edebilirler.

2019 yazı temel olarak hayatın çalışma alanı etrafında dönecektir. Akrep burcunun nihayet yetenekli oldukları şeyleri gösterecek bir fırsatı olacak. Merkür'ün olumlu yerleşimi, özellikle Temmuz ayında, size büyük miktarda zihinsel enerji getirecektir. Herhangi bir sorunla kolaylıkla baş edebilirsiniz. Bu dönemde üstleriniz için tam anlamıyla vazgeçilmez olacaksınız. Burçlar, başarının başınızı döndürmesine çok fazla izin vermemenizi öneriyor. Alçak gönüllü davranmalısınız.

Sonbahar ayları yavaş yavaş sakinleşmeyi vaat ediyor. Akrep burcunun önünde hem kariyer hem de özel hayatta istikrarlı zamanlar var. Özellikle uzun vadeli ilişkilerde gelişmeler olacaktır. Bunun nedeni, nihayet diğer yarınız ile harcayabileceğiniz daha çok boş zamanınızın olmasıdır. Hatta bekarlar bile herhangi bir şeyi atlamayacaklar. Yeni bilinmeyen bir kişiyi sabırsızlıkla bekleyebilirler.

2019 yılının sonu yaklaşırken hissedilen Terazi burcundaki Merkür etkisi burçlara göre Akrep için bir yavaşlama getirecektir. Kader, yolunuzda zor bir karar verecek ve bunu çözmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Neyse ki, ailenizin, partnerinizin veya en yakın arkadaşlarınızın desteğine güvenebilirsiniz. Kararınız ne olursa olsun arkanızda duracaklar.