Burç 2018

2018 yılının başlangıcıyla birlikte yeni bir burç yorumu da vardır. Deneyimli astrolog ekibimiz çok çaba sarf etti, bunun için bu yılın aşk ve macera açısından olduğu kadar kariyer başarıları alanında da verimli olacağını zaten biliyoruz. Bu yıl aile istikrarı, keyifli anlar, ancak bir miktar da değişiklikler beklenebilir. Ama zaten hayatın gidişatı böyledir.

Yıl boyunca hissedeceğiniz Neptün'ün Balık'ta olma etkisi büyük bir zihinsel güç vaat ediyor. Sabır ve azim ile hedeflere ulaşmak çok daha kolay olacaktır. Hem iş alanında, hem özel hayatta. Burçlara göre 2018 yılı, insanlarla ilgilenirken orijinal fikirleri, mizah duygusunu ve son ama en önemlisi de barışçıl yaklaşımı getiriyor. Mesela tüm bu olumlu özellikler, ilişkilerde çokça kullanılabilir.

Kariyer konusunda Uranüs Koç'ta iken en çok faydalı olacağı konumda olacaktır. Düşüncelerinizi, korkusuzluğunuzu ve azminizi artırma eğilimleri farklı sorunları çözerken size yardımcı olacaktır. Muhtemelen sorumluluk yükü altında kendinizi güvensiz hissedeceksiniz, ancak endişelenmeyin, bu hepimizin başına gelir. Jüpiter'in etkisi nedeniyle, aynı zamanda önemli miktarda yatırım geliri bekleyebiliriz. Ancak bu gezegen de bize bazı dezavantajlar getirebilir - muhtemelen risk eğiliminden kaçınamayacaksınız. Özellikle finansal kaynaklarınız ve tasarruflarınız kullanımdaysa iyi bir şekilde tamamen ödeme alamazsınız.

Neyse, mutluluğun kucağınıza düşmesi için sadece beklemek yeterli değildir. Bazen ilk hareketi yapmak ve kaderinize hükmetmek gerekir 2018 burç yorumlarımızla iyi ellerdesiniz. Bu senenin temsil ettiği hayali yolculuk boyunca size huzur ve güvenle yol gösterecektir.

2018'in nasıl geçeceği hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, zodyakın her bir burcu için sadece Burç'a gidin. Bu yılın sizin için ne hazırladığını okuyun ve bunun için hazır olun!

 

geribildirimFacebook