Balık Burç 2017

Neptün tarafından yönetilen bu dünya burçta doğan insanlar genellikle empatik ve duyarlı doğaları ile başarılı olurlar. 2017 burç yorumları Balık'ı yeteneklerini sadece ilişkileri söz konusu olduğunda değil özellikle kariyerlerinde de kullanmaları için zorluyor. Geçen yıl burcunuz ve yıldızlar sizi huzurlu bir yola doğru götürüyordu, ancak bu yıl sadece belirli bir tane değil pek çok zorlukla karşı karşıya geleceksiniz. Özellikle de yaz geldiğinde. Yılın sonunda durumlar yine sakinleşecek ve Balıklar yeniden uyum ve konforun tadına varabilecekler.

2017 yılının başlamasıyla birlikte işinizden eskiden olduğu gibi keyif almadığınızı görebilirsiniz. Burcunuzun öngörüsüne göre bunu değiştirme şansına sahip olacaksınız. Ancak riske değip değmeyeceğini değerlendirin. Yıldızlar bu dönemde çok istikrarlı değildir. Bahar aylarına kadar beklemeyi tercih etmelisiniz.

Balıklar uzun vadeli ilişkilerde partnerinizi oldukça ihmal ettiğinizde küçük bir krizin ardından yeni bir uyumun keyfine varacaksınız. Bekar kişiler canlanacak, özellikle Haziran ayında bir şirket için girişimde bulundukları zaman ruh eşlerini arayacaklar. Hemen o anda verimli bir dönem başlar, bu yüzden gözlerinizi açık tutun ve bu eşsiz fırsatı boşa harcamayın.

Özellikle 2017 yılının ilk yarısından sonra Balıkları memnun etmek zor olacak. Sadece dişlerinizi gıcırdatırsanız ve yolunuzda duran her şeyle kavga ederseniz zorlukların üstesinden gelmeyi yönetebileceksiniz. Söz konusu olan kariyeriniz olduğunda bu özellikle doğrudur. Karmaşık ve zorlu bir proje karşınıza çıkacaktır. Başta korksanız bile bu fırsattan çekinmeyin. Bu enerjinizin çoğalmasını gerektirecektir hatta belki de boş zamanınız pahasına. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, her zaman bir iş arkadaşı ya da arkadaşınızdan tavsiye isteyebilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

2017 yılı çok daha sessiz bir şekilde sona erecek. Balık bu süre içinde bir denge halinde kalacaktır. Bu süre yatırımlar ya da uzun vadeli planlamalar için uygundur. Uyumlarla rehavete kapılmayın. En yakın aile fertleri ile sorunlara karşı tetikte olun. Belki birileri bazı önemli bilgileri gizlemek isteyebilir. Daha fazlasını öğrenmek için öncelikle bir güven düzeyi oluşturmak zorundasınız. Ayrıca halihazırda düşünceleriniz başka bir yönde odaklanacak olsa bile partnerinizi de unutmamalısınız. En azından bir adım atın, daha sonra karşılıklı uyumun keyfine varacaksınız.

 

geribildirimFacebook