Yengeç Burç 2017

Dünyanın doğal uydusu Ay'ın yönetimi altındaki burç Yengeç genellikle hassas, duygu temelli ve empatiktir. Ancak yıldızlar Yengeç'in 2017 yılı boyunca hiç kolay bir burç olmayacağını söylüyorlar. Özellikle yıl sonuna doğru. Bununla birlikte ilişkilerde pozitif enerji bekleyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olarak büyük dalgalanmalar yerine pasif olmaya hazır olun. Bu yıl kişiliğinizle ilgili ilerleme sizi es geçmeyecek, her şeyin ötesinde herkes yine de olgunlaşır.

2017 yılının hemen başında boşta olmayacaksınız. İş yerinde diğerleri uykulu iken veya baş edemezken siz gerçekten çalışacaksınız. Böyle yüksek bir çalışma temposunu sürdürürseniz iş yerinde ödüller bekleyebilirsiniz. Diğer yandan eve beraberinizde iş getirmek gerçekten iyi bir fikir değildir. Bunun yerine boş zamanınızı ailenizle ve sevdiklerinizle geçirmelisiniz. Ayrıca gevşemek için de biraz zamana ihtiyacınız var.

Baharın gelmesiyle birlikte Yengeç ilişkilerde pozitif bir enerji bekleyebilir. Etrafınız nazik ve mutlu insanlarla çevrili olacak. Ama mükemmel bir balonun içinde yaşamaya ve dış dünyayı unutmaya kalkmayın. Gözlerinizi açık tutmalısınız, özellikle de karşı cinsle birlikteliği arzu eden bekar kişiler. Bu dönemde romantizm yaşamak için en yüksek şansı bulacaksınız. Ve kim bilir, belki bu sefer bir kaçamak ilişki halini alacak. Bu nedenle sosyal hayat içine çıkmalı ve eğlenmelisiniz.

2017 yazında, Yengeçler bir ilişkide uyum ve esenlik yenilenmesi bekleyebilirler. Çiftler tatilinizden sonra güzel bir şekilde gevşemiş olacaksınız ve ilerideki daha talepkar iş ayları için hazır olacaksınız. Eylül ayında burcunuza göre kariyerinizde önemli değişiklikler yapmak için son bir şansınız var. Şansınızı kaçırmayın ve kazançlı bir teklif olursa sımsıkı kavrayın. Burcunuza göre şimdi kumar oynamak için iyi bir zamandır.

Burç yorumları yıl sonunun yaklaşmasıyla Yengeç'in işle ilgili başının derde gireceğini gösteriyor. Bu kez, dışarıdan yardıma güvenmemelisiniz. Bununla tek başınıza başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu deneyim sizi sarsabilir, ama sonunda büyük ölçüde gelişme kaydedeceksiniz. Ayrıca bunu iyi bir şekilde hatırlayacaksınız. Üstelik titizliğiniz nedeniyle bunu tamamen geriye döndürebileceksiniz, hak ettiğiniz ödülünüz kesinlik kazanacak.

 

geribildirimFacebook