Kova Burç 2017

Uranüs yönetimi altındaki bu burçta doğan insanlar çok hassas ve entelektüel temelli olabilirler. Yıldızlar 2017 yılının Kova burcu için hiç kolay olmayacağını söylüyorlar. Özellikle de yılın sonunda. Ancak kariyerinizde başarı bekleyebilirsiniz. İlişkilerde özellikle gelecek için planlama yaparken kullanılması gereken kararlılık ve pasiflikleridir - ağırlıklı olarak yılın başında.

2017 yılının başında kariyerinize yeterli ilgiyi vermezseniz burcunuza göre bu sadece sıkıntıya yol açacak. Dikkatiniz oldukça kolay dağıldığı için önemli haberleri, değişimleri veya bilgileri gözden kaçırabilirsiniz ve sonra telafi etmek için daha çok çalışmanız gerekecektir. Özellikle Mart ayında aile üyelerinin desteğine güvenebilirsiniz.

Kova'nın pozitif enerjisi 2017 yılının ilkbahar ve yazında çevrelerine yayılabilir. Burcunuz size dikkatli olmanızı tavsiye ediyor. Bu burcun bekar kişileri için yıldızlara göre ruh eşleriyle tanışmak için en büyük şans geliyor. Belki uzun bir süre sonra toplum içine geri döneceksiniz ve karşı cinsin varlığının keyfine varacaksınız. Mutlu bir ilişki yaşayan kişiler çok istikrarlı ve uyumlu bir dönem yaşayacaklar. Bu nedenle bu zaman uzun vadeli planlama için uygundur. Bir sonraki adımı atmaya korkmayın. Ayrıca diğer sorunları önlemek için iş yerinde yeterli zamanı harcamanız gerekir.

Burcunuz Kova'ya göre huzurlu ve sakin bir sonbahar geçireceksiniz. Kariyeriniz daha iyiye gidecek ve başarılı olacaksınız. Yüksek tempolu bir iş yürütüyorsanız ve azimle bunu sürdürürseniz ödül harika olacak. Bir süreliğine programınızı çalışmak için değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Buna değip değmeyeceği konusunda artıları ve eksileri dikkatle değerlendirin. Kuşkusuz doğru bir şekilde seçeceksiniz. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız mesela arkadaşınızdan tavsiye istemekten korkmayın.

Bu yılın sona ermesiyle birlikte durumlar sakin kalacak ve bu nedenle Noel zamanı civarında zamanınızı aileniz, partneriniz ve kendinize ayırabilirsiniz. İlişkilerdeki durumlar istikrarlı olacaktır. Bekar olanlar cesurca flört edebilir ve romantizmin tadını çıkarabilirler. Ayrıca geçmiş olaylar hakkında da düşüneceksiniz. Kova kişiliği 2017 yılında çok daha güçlü hale geliyor. Sağlığınızı düşünün ve önlem alın. Sıcaklıktaki sık değişiklikler vücunuza iyi gelmeyecektir.

 

geribildirimFacebook