Kova Burç 2020

Bu hava burcunda doğan kişiler onlara çok esnek fakat sağlam bir kişilik kazandıran iki gezegenin yönetimi altındadır - Satürn ve Uranüs. Nadiren genel toplumsal tercihle aynı yönü seçerler ve ayrıca şiddetli bir şekilde başkalarına yardım etme ihtiyacı hissederler. Bu özellik, Horoskop 2020’nin Kova burcunun diğer insanların sorunlarını üstlenme girişimleriyle dolu olmasının kısmi bir nedenidir.

Ancak bu, özellikle 2020 yılının ilk aylarında geri tepebilir çünkü bu dönemde, Oğlak burcunda bulunan Jüpiter etkisiyle aşırı derecede özenli olacaksınız. Niyetiniz ne kadar iyi olursa olsun, herkes birinin hayatına girmesini takdir etmez. Müdahalelerinizle birlikte ilişkileri yok edebilirsiniz. Bu nedenle horoskop kendi işinize bakmanızı ve birlikte rahat zaman geçirdiğiniz arkadaşlıklar ve romantik ilişkileri güçlendirmeyi denemenizi öneriyor.

Bahar ayları ile iletişim becerileriniz ön plana çıkacaktır. Kova burcuna kariyer açısından bakıldığında konuşma becerileriniz ve benzersiz bakış açınız, bir dizi sorunun oluşmasını engelleyebileceği takım çalışmasında işe yarayacaktır. Partnerinizle de iletişim kurarken bu güçlü yönlerden yararlanacaksınız. Horoskopa göre, ele almakta zorlanmayacağınız bazı çözülmemiş geçmiş anlaşmazlıklar yüzeye çıkabilir.

Kaosun yaşamınıza hükmettiği noktasını düşündüğünüzde, o yazdan memnun olacaksınız; Jüpiter'in Başak burcundaki konumu, yaşamınızı düzenli hale getirmek için gereken organizasyon becerilerini verecektir. Kova burcunun ilerlemesini engelleyebilecek tek şey aşırı duyarlılığıdır. Ancak daha önce bilmediğiniz bir yerde, ailenizle veya partnerinizle yapılacak bir tatil, sizi olumsuz duygularınızdan uzak tutacaktır.

Sonbahar ve kış aylarında Kova burcu ilişkilerini, özellikle de romantik olanları değerlendirme ihtiyacı hissedecek. Bu nedenle, gelecekle ilgili uzun konuşmalar bir istisna olmayacaktır. Çalışma hayatında da enerji harcamak faydalı olacak - kariyer gelişimi için ilginç bir fırsat olabilir. Ayrıca aşırı harcamalara dikkat edin; aksi takdirde 2020 yılının sonuna kadar beklenmedik harcamalar nedeniyle tüm mali rezervlerinizi kaybedebilirsiniz.